Humans of JBL – Soutěž o 15x lifestylová bluetooth sluchátka

Humans of JBL – Soutěž o 15x lifestylová bluetooth sluchátka
Každý jsme jiný, a přece máme něco společného, jsme Humans of JBL. Milujeme život a značku JBL, to je to, co nás spojuje, cesta, kterou jsme se k JBL dostali byla ale u každého z nás jiná. Inspirujme se navzájem a podělme se na Instagramu o tuto cestu. Patnáct nejoriginálnějších příspěvku bude odměněno lifestylovými bluetooth sluchátky od JBL.
#HumansOfJBL

Pro každého
Kampaň Humans of JBL je pro každého, kdo má rád značku JBL, dokonce i pro ty, kdo žádnou JBL věcičku nevlastní.  A kdo ví, možná už za pár týdnů budete na uších nosit nová sluchátka JBL Tune 600 BTNC s legendárním zvukem od JBL. Zážitek s vaší oblíbenou hudbou bude umocněn funkcí aktivního potlačení hluku, což znamená, že všechny rušivé elementy, například zvuk hromadné dopravy, vás v průběhu poslechu nebudou otravovat.

JBL Tune 600BT NC

Již brzy začínáme
Do startu už zbývá jenom pár dní. Zapojit se budete moct tím, že přidáte fotku sebe a svého JBL, pokud JBL nevlastníte, tak fotku sebe a libovolně do fotky dotvořeného JBL, na svůj Instagram s hashtagem #HUMANSofJBL. Kromě hashtagu bychom si rádi pod fotkou přečetli odpověď na otázku „Proč máš rád JBL?“. Kompletní návod a pravidla se dozvíte již brzy.

#HumansOfJBL

Sledujte nás
Zůstaňte ve střehu a sledujte Instagram značky JBL. Startujeme již za pár dnů. A pamatujte si, vaše cesta k JBL nás zajímá.