Společnost JBL představila 5. generaci bluetooth reproduktoru JBL Flip

Autor: mobil.sk
Společnost JBL představila 5. generaci bluetooth reproduktoru JBL Flip
Autor: mobil.sk
Společnost JBL, který patří do skupiny Harman, už dlouhá léta přináší na trh audio zařízení určené pro masy. Na rozdíl od korporátní značky Harman / Kardon jsou její produkty cenově dostupnější, barevnější, ale přitom vůbec nedělají kompromisy v oblasti zvukové kvality.
Jedněmi z nejpopulárnějších audio produktů v dnešní době jsou nepochybně bluetooth reproduktory. JBL je vyrábí hned v několika cenových a výkonnostních kategoriích. Model JBL Flip patří k menším (a levnějším) reproduktorem, rozhodně se však nemusíte obávat o zvukový výkon. JBL Flip 5 je moderní bluetooth reproduktor se vším, co k tomu patří.


Když si vedle sebe položíte model Flip 4 a novinku, na první pohled zjistíte, že Flip 5 je o malý kousek větší. Větší velikost umožnila inženýrům z JBL integrovat do nového modelu větší baterii a o něco větší zvuk. Změnou oproti minulosti je i přítomnost moderního nabíjecího konektoru typu USB-C.

Zabudovaný mikrofon pro uskutečňování hovorů či vodotesnoť je dnes v této třídě bluetooth reproduktorů už samozřejmostí. Dočkali jsme se více barevných kombinací, které jsou letos zastoupeny zemitějšímu barvami. Prodávat se bude i maskáčový barevný variantu. Reproduktor bude mít cenovku 99 €.

Neprehliadnite:
RECENZE JBL Pulse 3: Moje nové oblíbené příslušenství!
Hlavní výhody JBL Flip 5
- baterie s kapacitou 4800 mAh, která dokáže napájet reproduktor až 12 hodin
- vodotěsnost s certifikací IPX7, reproduktor může být celý ponořen pod vodou
- USB-C nabíjecí konektorlepšie podání basových frekvencí oproti předchůdci
- zabudovaný mikrofon pro uskutečňování hovorů
- cena zhruba 100 eur
- začátek prodeje - jaro 2019
MOBIL.sk je server plný noviniek o aplikáciách a smartfónoch, ale na svoje si prídu aj milovníci počítačov a sociálnych sietí.