Články

Recenzia JBL Soundgear BTA

JBL Soundgear BTA je Bluetooth reproduktor z budúcnosti, ktorý sa stane vaším osobným priateľom. Síce mohol byť ľahší, no typický zvuk JBL si s ním precítite, ako nikdy predtým.
Viac informácií

S hudbou okolo krku

Hodiť sa niekomu okolo krku, mať niekoho na krku, strčiť hlavu do chomúta či trpieť pod jarmom. Takéto asociácie mi napadli, keď som dostal na testovanie toto čudo. Osobný reproduktor na krk tu ešte nebol. Americká spoločnosť JBL ho verejnosti predstavila na CES v Las Vegas a následne aj na IFA v Berlíne. A čudo je na svete.
Viac informácií

Kardio pod kontrolou

Odolné slúchadlá z portfólia JBL sme už u nás v redakcii testovali. Začiatkom roka si ku mne našla cestu ďalšia verzia športových slúchadiel s reflexným bezpečnostným pásikom, navyše vybavená golierovou konštrukciou, bezdrôtovou komunikáciou BT a systémom merania pulzovej frekvencie.
Viac informácií

Pohodové zátky

Modelový rad JBL Everest je v rámci hudobnej hierarchie značky postavená o niečo vyššie ako ostatné modely. Od toho sa odvíja aj ich kvalita, funkčnosť, zvukové podanie a, samozrejme, aj cena. Everest 110 je ďalším počinom konštruktérov doplniť prémiovú triedu značky o in-ear model s pekným dizajnom a kvalitným hudobným prednesom.
Viac informácií

Kvalitné dizajnovky na cesty

Mám rád vôňu prvýkrát vybalených slúchadiel. Je to niečo podobné, ako keď sa vozíte v úplne novom aute. Je to niečo, čo si musíte prežiť, až potom tomu skutočne porozumiete.
Viac informácií

Recenze JBL Bar 3.1 – Multifunkční audiosystém

V dnešním testu opustíme vody osobních přenosných reproduktorů a zavítáme do kategorie, která stojí o něco výše a to jak po tematické, tak po finanční stránce. Do rukou se mi dostal nový soundbar JBL Bar 3.1 a jak již název napovídá, jedná se o druhý nejvyšší model domácího kina, které JBL v tomto segmentu nabízí. Pojďme se podívat, jak si tato sestava vede v praxi.
Viac informácií

Recenze reproduktoru JBL Xtreme

Větší bratr vzbuzuje respekt hlavně díky své hmotnosti, která je při prvním potěžkání trochu vyšší, než by se mohlo zdát s ohledem na velikost. Zajímavý textilní potah s výraznou strukturou chrání reproduktor před stříkající vodou. Můžetesi ho tedy vzít k bazénu, do koupelny a nezastaví ho ani letní déšť. Pokud ho zašpiníte od bláta či písku na pláži, můžete ho osprchovat. Je však třeba vždy zavřít zip na zadní straně, pod kterým jsou všechny konektory. Reproduktor je zakázané ponořit do vody nebo jinak vistavit většímu vodnímu tlaku.
Viac informácií

Recenze JBL GO

Kapesní reproduktor JBL GO patří podle našich zjištění mezi bestsellery. Byli jsme proto zvědaví, co stojí za jeho popularitou.
Viac informácií

Harman Kardon Onyx Studio 3 – Párty na terase či u bazénu může začít!

Jsme rádi, když se drahá a nedostupná high-end elektronika postupem času stává čím dál dostupnější. V opačném případě by technologické závody nedávaly smysl. Nač vyvíjet stále nové a nové high-end produkty s dobrým zvukem, když si je nakonec koupí jen hrstka vyvolených?
Viac informácií

Oživte letní párty, kempování nebo grilování odolným reproduktorwm JBL Charge 3

Tělo je pokryté odolnou tkaninou. Designové řešení ovládacích tlačítek na vrchní straně reproduktoru je velmi sympatické, jelikož nejsou všechny v rámci jednoho zaobleného obdélníku. Piktogramy jsou ve 3D a z gumy, kromě tlačítka on/off a tlačítka JBL Connect+. Stejně tak potěší pogumovaný stojánek, díky kterému reproduktor stojí i na ne úplně rovných površích. V rámci stojana jsou kontrolky indikující stav baterie. Svítí jen určitou dobu při zapnutí reproduktoru, což nám ze začátku trochu překáželo, ale později jsme si zvykli a v konečném důsledku toto řešení hodnotíme pozitivně. Pogumování stojánku přechází do zadní strany Charge 3, kde najdete ukryté USB, micro USB a 3,5 mm jack.
Viac informácií
<< < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > >>