Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

#StuzkovaChallenge - Zatancuj a vyhraj skvělé JBL ceny pro sebe a pro maturanty

Peter Samuelis

22.10.2021

Natoč originální taneček, přidej jej na TikTok nebo, jako filmový pás na Instagram s hashtagem #stuzkovachallenge a si ve hře o atraktivní ceny. První stužkováky a maturitní plesy jsou za rohem a JBL u toho nesmí chybět. Soutěžíme o tajemné JBL balíčky v hodnotě 500€ pro maturitní ročník, který určíš. Bez výhry neodejdou ani autoři videí. A jaké jsou vlastně pravidla se dočtete již v samotném článku.

Novinka JBL Flip 6 a True Wireless sluchátka

Odměníme dohromady 5 videií. Bez rozdílu všichni vítězové získají horkou novinku JBL Flip 6 a trendová True Wireless sluchátka JBL Tune 225 TWS. Šestá generace ikonického reproduktoru Flip přináší vyvážený zvuk, odolnost IP67, 12-hodinovou výdrž a v neposlední řadě obnovený design s masivním logem. Sluchátka JBL Tune 225 TWS, jak už to bývá pravidlem, nabízejí legendární zvuk JBL Pure Bass a luxusní výdrž až 25 hodin.

 

Tajemný JBL balíček

Aby toho nebylo málo, máme připravených 5 JBL balíčků, které získají maturitní ročníky. Autor videa vyhrává cenu nejen pro sebe, tedy JBL Flip 6 a True Wireless sluchátka, ale i tajemný JBL balíček pro maturitní ročník, pro který se do soutěže zapojil. Samotné balíčky budou obsahovat mix produktů v hodnotě 500 Eur. Maturitní třída může použít balíček například do tomboly na maturitním plesu nebo dle vlastního uvážení.

Pravidla

  1. Natočit originální taneční video s maximální délkou 60 sekund. Styl tance a hudba není nijak omezena. Je to plně v rukou autora.
  2. Video sdílet na TikToku nebo na Instagramu, jako filmový pás s hashtag #stuzkovachallenge
  3. Soutěž není věkově omezena resp. není určena jen pro maturanty. Příklad: Mám 15 let a soutěžím pro maturitní třídu mé starší sestry nebo kamaráda.
  4. Video je potřeba sdílet do středy 15.12.
  5. Do soutěže lze přidat libovolné množství videí.

Vyhodnocení

Po ukončení soutěže rozhodnou o vítězích naši ambasadoři, kteří vyberou 5 nejoriginálnějších videí, které odměníme následovně:

1. místo: JBL Flip 6  - pro autora videa; JBL BALÍČEK v hodnote 500 € - pro maturitní třídu, kterou určí autor videa
2. - 5. místo: JBL TUNE 225 TWS – pro autora videa; JBL BALÍČEK v hodnote 500 € - pro maturitní třídu, kterou určí autor videa
Maturitní třídu možno zmínit v textu soutěžního příspěvku nebo po vyhodnocení ve zprávě na Instagramu, či TikToku

Výsledky budou zveřejněny na našem oficiálním Instagramu a TikToku. Nezapomeňte nás proto sledovat Instagramu a TikTok-u.

Oficiální pravidla

Pošlete článek známému