Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Harman/Kardon AVR161

425 wattový, 5.1-kanálový, Roku Ready™ síťový audio/video receiver s HARMAN TrueStream Bluetooth® technologií a pěti HDMI® vstupy včetně portu pro Mobile High-Definition Link (MHL)
Popisarrow-icon

Výrobce

HARMAN/KARDON

Záruka

24 měsíců

Kód zboží

AVR 161/230

EAN kód

0282922625480

Popis produktu

Specifikace

Související produkty

Změňte svůj životní prostor na soukromý kinosál.
     Představující se Harman/Kardon® AVR 161 je výkonný a všestranný 5.1-kanálový audio/video receiver navržený pro fanoušky domácí zábavy, kteří požadují úžasný zvuk a široké možnosti připojení. Vybaven pěti HDMI® vstupy, integrovanou Bluetooth® technologií a MHL vstupem je tento vysoce výkonný AVR vším, co potřebujete a ještě mnohem více.

     Protože máte několik způsobů uložení a přístupu k zábavě, je důležité, aby je váš audio/video receiver mohl poskytnout. Harman/Kardon AVR 161 obsahuje pět 3D-ready HDMI vstupů (včetně jednoho MHL kompatibilního), HARMAN TrueStream Bluetooth technologii, EzSet/EQ III kalibraci a kompatibilitu s vTuner™ Internetovým rádiem, DLNA® 1.5 síť a Roku Streaming Stick™ klíč. Ať už použijete připojení přes kabel nebo sdílíte bezdrátově, zažijete vysoce kvalitní audio z tohoto 425-wattového, 5.1-kanálového, síťového audio/video receiveru. Je velmi lehký, díky HARMAN GreenEdge™ certifikaci budete mít všechen výkon v příjemné formě pro životní prostředí.
Důležité
- Pět zesilovačů s vysokým výkonem a digitálním napájením, výkon 85-wattů na kanál
- Bluetooth technologie a DLNA 1.5 technologie
- HARMAN TrueStream technologie
- Zabudovaný vTuner (internetové rádio)
- Pět 3D-ready HDMI vstupů, včetně jednoho s MHL
- USB port na předním panelu pro připojení kompatibilních Apple produktů nebo USB klíčů
- MHL připojení
- Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódování
- EzSet/EQ III automatická kalibrace
- HARMAN GreenEdge technologie
- Nový, kompaktní design
- Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů
- Programovatelný dálkový ovladač s možností pro více zařízení
- Harman/Kardon remote aplikace pro kompatibilní iOS® a Android™ smartphony a tablety

Pět zesilovačů s vysoce výkonným digitálním napájením, výkon 85-wattů na kanál

     AVR 161 vysoce výkonný audio/video receiver vydává 85 wattů na kanál pro napájení pětikanálového síťového systému prostorového zvuku. Je možné připojit aktivní subwoofer pro poskytnutí lepšího nízkofrekvenčního provozu pro celé prostředí. Zatímco si zesilovače zachovávají časem ověřený design s vysokoproudou kapacitou (HCC), ultraširokým pásmem Harman/Kardon® pro zajištění nejvěrnějšího dynamického zvuku s rozšířenou čistotou a realitou – i při vysokých hlasitostech, digitální napájení poskytuje zesilovači všechen potřebný výkon bez hmotnosti tradičních napájecích zdrojů a těžkých transformátorů. Čistým výsledkem je úžasně znějící AVR v malé formě, který je přátelštější k životnímu prostředí.

Technologie Bluetooth a DLNA 1.5
     AVR 161 může sdílet audio z téměř každého přenosného zařízení. Můžete připojit Apple zařízení, jako je iPad, iPhone nebo iPod touch přímo k USB portu na předním panelu a přehrávat bez potřeby externího adaptéru. Pro ostatní tablety, smartphony a laptopy můžete využít výhodu integrované Bleutooth technologie HARMAN TrueStream. AVR je taktéž DLNA 1.5 kompatibilní, což nabízí mnoho možností pro šíření obsahu v domácí síti.

Technologie HARMAN TrueStream
     HARMAN TrueStream zaručuje nejlepší možný zážitek z poslouchání při bezdrátovém sdílení zvuku přes Bluetooth technologii. HARMAN TrueStream nabízí nejaktuálnější, nejdokonalejší bezdrátové možnosti pro zajištění nejkvalitnějšího zvuku, bez ohledu na použitou aplikaci nebo zdrojové zařízení.

Zabudované vTuner (Internetové rádio) sdílení
     AVR 161 obsahuje připojení k vTuner Internetovému rádiu pro poskytnutí online audia celého světa. Ihned po vybalení z obalu můžete sdílet světové rozhlasové stanice, stejně jako široký rozsah internetových rozhlasových stanic.

Pět 3D-ready HDMI vstupů včetně jednoho s MHL
     Pět HDMI vstupů s 3D a 30/36-bitů Deep Color poskytují vysokokvalitní digitální video s rozlišením až 1080p s věrným audiem přes jeden kabel. Nejsou žádné ztráty video nebo audio kvality z důvodu konverze formátu, jen maximální Hollywoodské vzrušení tak, jak to tvůrci mysleli.

USB na předním panelu pro připojení ke kompatibilním Apple produktům nebo USB diskům
     AVR 161 vám nabízí mnoho možností pro přehrávání zvuku s USB portem na předním panelu. Jednoduše připojte iPhone, iPad, iPod nebo USB klíč pro přehrávání uložených skladeb přes Váš systém domácí zábavy.

MHL připojení
     Ať už jste zachytili vlastním fotoaparátem, telefonem nebo tabletem, anebo sdílíte z Roku Streaming Stick klíče, můžete odeslat audio/video s vysokým rozlišením přímo do HDTV přes MHL připojení do AVR 161.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódování
     AVR 161 poskytuje audio s vysokým rozlišením, které odpovídá digitální video kvalitě formátů Blu-ray Disc™, otevírající plný potenciál filmových zvuků formátovaných s Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio kódováním. Bez ohledu v jakém režimu nebo náladě jste, budete slyšet vždy to nejčistější přehrávání zvuku.

Automatická kalibrace EzSet/EQ III

     Nový proces automatické kalibrace HARMAN EzSet/EQ III přesně nastaví úrovně hlasitostí AVR 161, vzdálenosti reproduktorů/časy zpoždění a ekvalizace pro optimalizaci audio provozu podle konkrétního systému reproduktorů a podmínek místnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibrační mikrofon.

GreenEdge by Harman

Technologie HARMAN GreenEdge

     HARMAN GreenEdge logo zajišťuje, že design AVR 161 je přátelský k životnímu prostředí bez kompromisů k výjimečnému provozu, kterým jsou známé HARMAN produkty. Díky zdokonalenému napájení může AVR 161 poskytovat vysoce kvalitní audio v malém, lehkém provedení, které používá méně kovu a plastu. Malý design znamená méně odpadu.

Nový, kompaktní design
     AVR 161 přinesl oceněný vzhled Harman/Kardon do nové úrovně se zapuštěným ovládáním hlasitosti a kompaktnějším designem než u starších AVR. Z důvodu nižší hmotnosti, díky zdokonalenému digitálnímu napájení váží zařízení méně bez snížení výkonu. Je výbornou volbou pro tenké skleněné poličky dnešních otevřených nábytků pro TV/domácí kino.

Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů
    Všechny připojení na AVR 161 jsou barevně označena pro jednoduché připojení a snížení rizika omylů. Barevně označené spojovací terminály reproduktorů na všech výstupních kanálech akceptují pin konektory nebo odizolované vodiče pro poskytnutí bezpečného spojení s kabely reproduktorů.

Programovatelný dálkový ovladač pro několik zařízení
     AVR 161 zjednodušuje váš život s programovatelným infračerveným (IR) dálkovým ovladačem. Jeho ergonomický design funguje bez problémů s multijazyčným menu na obrazovce, navede vás přes celé nastavení systému s uživatelskou jednoduchostí. Dálkový ovladač pro několik zařízení může ovládat také TV, set-top boxy, satelitní tunery a ostatní zdroje přehrávání. Pro další flexibilitu instalace máte k dispozici 12 Voltový spouštěcí výstup a vstup pro dálkový IR senzor.

Harman/Kardon remote aplikace pro kompatibilní iOS a Android smartphony a tablety
     Pro posun možnosti ovládání na vyšší úroveň je dostupná Harman Kardon remote aplikace z iTunes App prodejny pro iOS zařízení a Google Play služba pro kompatibilní Android produkty. Umožňuje vám použít kompatibilní smartphone nebo tablet pro ovládání AVR 161 bez uchopení dálkového ovladače.
Obsah balení:
- 1x Harman Kardon® A/V receiver AVR 161
- 1x programovatelný dálkový ovladač
- 1x EzSet/EQ III mikrofon s 6.7 m kabelem
- 1x AM rámová anténa s 0.6 m kabelem
- 1x FM anténa s 1.8 m kabelem
- 2x AAA baterie
- 1x 1.8 m AC napájecí kabel
- Příručka rychlého startu
- Záruční list
- Bezpečnostní upozornění

Dostupné ke stažení
- Aplikace dálkového ovladače pro kompabitilní iOS produkty z iTunes App Store
- Aplikace dálkového ovladání pro kompatibilní Android produkty z Google Play služby
- Harman/Kardon Media Manager z www.harmankardon.com

Audio
- Stereo výkon: 85 wattů na kanál, dva kanály řízené @ 6/8 ohmů, 20 Hz – 20 kHz, <0.1% THD
- Multikanálový výkon: 85 wattů na kanál, dva kanály řízené @ 6/8 ohmů, 20 Hz – 20 kHz, <0.1% THD
- Vstupní citlivost/impedance: 250 mV/27k ohmů
- Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
- Separace kanálu přilehlého prostorového systému:
- Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB
- Dolby Digital: 55 dB
- DTS®: 55 dB
- Frekvenční rozsah (@ 1 W): 10 Hz – 130 kHz (+0 dB/–3 dB)
- Okamžité proudové zatížení (HCC): ±29 A
- Přechodné intermodulační zkreslení (TIM): neměřitelné
- Rychlost přechodu: 40V/s.

FM Tuner
- Frekvenční rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
- Použitelná citlivost IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
- Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
- Zkreslení (mono/stereo): 0.2%/0.3%
- Stereo separace: 40 dB @ 1 kHz
- Selektivita (±400 kHz): 70 dB
- Potlačení dojmu: 80 dB
- IF potlačení: 80 dB

AM Tuner
- Frekvenční rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
- Odstup signálu do šumu: 38 dB
- Použitelná citlivost (skučka): 425 μV
- Zkreslení (1 kHz, 50% mod): 1.0%
- Selektivita (±10 kHz): 30 dB

Video
- Televizní formát: PAL
- Vstupní citlivost/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
- Výstupní úroveň/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
- Video frekvenční rozsah (kompozitní video): 10 Hz – 8 MHz (–3 dB)
- HDMI: podporuje až do 4K x 2K

Základní údaje
- Napájení: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
- Spotřeba energie: <0.5 W (pohotovostní režim); 450 W maximum
- Rozměry (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
- Hmotnost: 4.6 kg

Zaregistrujte zařízení a získejte tipy, které vám ukáží, jak krásný může být zvuk. www.harmankardon.com/registermyproduct

Popis produktu

arrow-icon
Změňte svůj životní prostor na soukromý kinosál.
     Představující se Harman/Kardon® AVR 161 je výkonný a všestranný 5.1-kanálový audio/video receiver navržený pro fanoušky domácí zábavy, kteří požadují úžasný zvuk a široké možnosti připojení. Vybaven pěti HDMI® vstupy, integrovanou Bluetooth® technologií a MHL vstupem je tento vysoce výkonný AVR vším, co potřebujete a ještě mnohem více.

     Protože máte několik způsobů uložení a přístupu k zábavě, je důležité, aby je váš audio/video receiver mohl poskytnout. Harman/Kardon AVR 161 obsahuje pět 3D-ready HDMI vstupů (včetně jednoho MHL kompatibilního), HARMAN TrueStream Bluetooth technologii, EzSet/EQ III kalibraci a kompatibilitu s vTuner™ Internetovým rádiem, DLNA® 1.5 síť a Roku Streaming Stick™ klíč. Ať už použijete připojení přes kabel nebo sdílíte bezdrátově, zažijete vysoce kvalitní audio z tohoto 425-wattového, 5.1-kanálového, síťového audio/video receiveru. Je velmi lehký, díky HARMAN GreenEdge™ certifikaci budete mít všechen výkon v příjemné formě pro životní prostředí.
Důležité
- Pět zesilovačů s vysokým výkonem a digitálním napájením, výkon 85-wattů na kanál
- Bluetooth technologie a DLNA 1.5 technologie
- HARMAN TrueStream technologie
- Zabudovaný vTuner (internetové rádio)
- Pět 3D-ready HDMI vstupů, včetně jednoho s MHL
- USB port na předním panelu pro připojení kompatibilních Apple produktů nebo USB klíčů
- MHL připojení
- Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódování
- EzSet/EQ III automatická kalibrace
- HARMAN GreenEdge technologie
- Nový, kompaktní design
- Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů
- Programovatelný dálkový ovladač s možností pro více zařízení
- Harman/Kardon remote aplikace pro kompatibilní iOS® a Android™ smartphony a tablety

Pět zesilovačů s vysoce výkonným digitálním napájením, výkon 85-wattů na kanál

     AVR 161 vysoce výkonný audio/video receiver vydává 85 wattů na kanál pro napájení pětikanálového síťového systému prostorového zvuku. Je možné připojit aktivní subwoofer pro poskytnutí lepšího nízkofrekvenčního provozu pro celé prostředí. Zatímco si zesilovače zachovávají časem ověřený design s vysokoproudou kapacitou (HCC), ultraširokým pásmem Harman/Kardon® pro zajištění nejvěrnějšího dynamického zvuku s rozšířenou čistotou a realitou – i při vysokých hlasitostech, digitální napájení poskytuje zesilovači všechen potřebný výkon bez hmotnosti tradičních napájecích zdrojů a těžkých transformátorů. Čistým výsledkem je úžasně znějící AVR v malé formě, který je přátelštější k životnímu prostředí.

Technologie Bluetooth a DLNA 1.5
     AVR 161 může sdílet audio z téměř každého přenosného zařízení. Můžete připojit Apple zařízení, jako je iPad, iPhone nebo iPod touch přímo k USB portu na předním panelu a přehrávat bez potřeby externího adaptéru. Pro ostatní tablety, smartphony a laptopy můžete využít výhodu integrované Bleutooth technologie HARMAN TrueStream. AVR je taktéž DLNA 1.5 kompatibilní, což nabízí mnoho možností pro šíření obsahu v domácí síti.

Technologie HARMAN TrueStream
     HARMAN TrueStream zaručuje nejlepší možný zážitek z poslouchání při bezdrátovém sdílení zvuku přes Bluetooth technologii. HARMAN TrueStream nabízí nejaktuálnější, nejdokonalejší bezdrátové možnosti pro zajištění nejkvalitnějšího zvuku, bez ohledu na použitou aplikaci nebo zdrojové zařízení.

Zabudované vTuner (Internetové rádio) sdílení
     AVR 161 obsahuje připojení k vTuner Internetovému rádiu pro poskytnutí online audia celého světa. Ihned po vybalení z obalu můžete sdílet světové rozhlasové stanice, stejně jako široký rozsah internetových rozhlasových stanic.

Pět 3D-ready HDMI vstupů včetně jednoho s MHL
     Pět HDMI vstupů s 3D a 30/36-bitů Deep Color poskytují vysokokvalitní digitální video s rozlišením až 1080p s věrným audiem přes jeden kabel. Nejsou žádné ztráty video nebo audio kvality z důvodu konverze formátu, jen maximální Hollywoodské vzrušení tak, jak to tvůrci mysleli.

USB na předním panelu pro připojení ke kompatibilním Apple produktům nebo USB diskům
     AVR 161 vám nabízí mnoho možností pro přehrávání zvuku s USB portem na předním panelu. Jednoduše připojte iPhone, iPad, iPod nebo USB klíč pro přehrávání uložených skladeb přes Váš systém domácí zábavy.

MHL připojení
     Ať už jste zachytili vlastním fotoaparátem, telefonem nebo tabletem, anebo sdílíte z Roku Streaming Stick klíče, můžete odeslat audio/video s vysokým rozlišením přímo do HDTV přes MHL připojení do AVR 161.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódování
     AVR 161 poskytuje audio s vysokým rozlišením, které odpovídá digitální video kvalitě formátů Blu-ray Disc™, otevírající plný potenciál filmových zvuků formátovaných s Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio kódováním. Bez ohledu v jakém režimu nebo náladě jste, budete slyšet vždy to nejčistější přehrávání zvuku.

Automatická kalibrace EzSet/EQ III

     Nový proces automatické kalibrace HARMAN EzSet/EQ III přesně nastaví úrovně hlasitostí AVR 161, vzdálenosti reproduktorů/časy zpoždění a ekvalizace pro optimalizaci audio provozu podle konkrétního systému reproduktorů a podmínek místnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibrační mikrofon.

GreenEdge by Harman

Technologie HARMAN GreenEdge

     HARMAN GreenEdge logo zajišťuje, že design AVR 161 je přátelský k životnímu prostředí bez kompromisů k výjimečnému provozu, kterým jsou známé HARMAN produkty. Díky zdokonalenému napájení může AVR 161 poskytovat vysoce kvalitní audio v malém, lehkém provedení, které používá méně kovu a plastu. Malý design znamená méně odpadu.

Nový, kompaktní design
     AVR 161 přinesl oceněný vzhled Harman/Kardon do nové úrovně se zapuštěným ovládáním hlasitosti a kompaktnějším designem než u starších AVR. Z důvodu nižší hmotnosti, díky zdokonalenému digitálnímu napájení váží zařízení méně bez snížení výkonu. Je výbornou volbou pro tenké skleněné poličky dnešních otevřených nábytků pro TV/domácí kino.

Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů
    Všechny připojení na AVR 161 jsou barevně označena pro jednoduché připojení a snížení rizika omylů. Barevně označené spojovací terminály reproduktorů na všech výstupních kanálech akceptují pin konektory nebo odizolované vodiče pro poskytnutí bezpečného spojení s kabely reproduktorů.

Programovatelný dálkový ovladač pro několik zařízení
     AVR 161 zjednodušuje váš život s programovatelným infračerveným (IR) dálkovým ovladačem. Jeho ergonomický design funguje bez problémů s multijazyčným menu na obrazovce, navede vás přes celé nastavení systému s uživatelskou jednoduchostí. Dálkový ovladač pro několik zařízení může ovládat také TV, set-top boxy, satelitní tunery a ostatní zdroje přehrávání. Pro další flexibilitu instalace máte k dispozici 12 Voltový spouštěcí výstup a vstup pro dálkový IR senzor.

Harman/Kardon remote aplikace pro kompatibilní iOS a Android smartphony a tablety
     Pro posun možnosti ovládání na vyšší úroveň je dostupná Harman Kardon remote aplikace z iTunes App prodejny pro iOS zařízení a Google Play služba pro kompatibilní Android produkty. Umožňuje vám použít kompatibilní smartphone nebo tablet pro ovládání AVR 161 bez uchopení dálkového ovladače.

Specifikace

arrow-icon
Obsah balení:
- 1x Harman Kardon® A/V receiver AVR 161
- 1x programovatelný dálkový ovladač
- 1x EzSet/EQ III mikrofon s 6.7 m kabelem
- 1x AM rámová anténa s 0.6 m kabelem
- 1x FM anténa s 1.8 m kabelem
- 2x AAA baterie
- 1x 1.8 m AC napájecí kabel
- Příručka rychlého startu
- Záruční list
- Bezpečnostní upozornění

Dostupné ke stažení
- Aplikace dálkového ovladače pro kompabitilní iOS produkty z iTunes App Store
- Aplikace dálkového ovladání pro kompatibilní Android produkty z Google Play služby
- Harman/Kardon Media Manager z www.harmankardon.com

Audio
- Stereo výkon: 85 wattů na kanál, dva kanály řízené @ 6/8 ohmů, 20 Hz – 20 kHz, <0.1% THD
- Multikanálový výkon: 85 wattů na kanál, dva kanály řízené @ 6/8 ohmů, 20 Hz – 20 kHz, <0.1% THD
- Vstupní citlivost/impedance: 250 mV/27k ohmů
- Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
- Separace kanálu přilehlého prostorového systému:
- Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB
- Dolby Digital: 55 dB
- DTS®: 55 dB
- Frekvenční rozsah (@ 1 W): 10 Hz – 130 kHz (+0 dB/–3 dB)
- Okamžité proudové zatížení (HCC): ±29 A
- Přechodné intermodulační zkreslení (TIM): neměřitelné
- Rychlost přechodu: 40V/s.

FM Tuner
- Frekvenční rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
- Použitelná citlivost IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
- Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
- Zkreslení (mono/stereo): 0.2%/0.3%
- Stereo separace: 40 dB @ 1 kHz
- Selektivita (±400 kHz): 70 dB
- Potlačení dojmu: 80 dB
- IF potlačení: 80 dB

AM Tuner
- Frekvenční rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
- Odstup signálu do šumu: 38 dB
- Použitelná citlivost (skučka): 425 μV
- Zkreslení (1 kHz, 50% mod): 1.0%
- Selektivita (±10 kHz): 30 dB

Video
- Televizní formát: PAL
- Vstupní citlivost/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
- Výstupní úroveň/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
- Video frekvenční rozsah (kompozitní video): 10 Hz – 8 MHz (–3 dB)
- HDMI: podporuje až do 4K x 2K

Základní údaje
- Napájení: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
- Spotřeba energie: <0.5 W (pohotovostní režim); 450 W maximum
- Rozměry (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
- Hmotnost: 4.6 kg

Zaregistrujte zařízení a získejte tipy, které vám ukáží, jak krásný může být zvuk. www.harmankardon.com/registermyproduct