Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Harman/Kardon AVR171S

700 wattový, 7.2 kanálový síťový AV receiver s AirPlay, Spotify connect a HDMI 2.0 vstupy a výstupem
Popisarrow-icon

Výrobce

HARMAN/KARDON

Záruka

24 měsíců

Kód zboží

AVR 171S/230

EAN kód

6925281907500

Popis produktu

Specifikace

Související produkty

Uvedení Harman/Kardon® AVR 171S je naší odpovědí na potřeby výkonu a všestrannosti milovníků domácí zábavy. Vybavený šeštii vstupy HDMI® 2.0, Apple AirPlay, integrovanou Bluetooth® technologií a MHL vstupem pro připojení k mobilním zařízením je tento vysoce výkonný audio/video receiver výjmečný.

Ještě nebyl nikdy Harman/Kardon AVR s touto kombinací výkonu, funkčnosti a univerzálnosti. Tento 7.2-kanálový síťový audio/video receiver poskytuje až 700 wattů výkonu a šest vstupů 3D-ready HDMI 2.0, včetně kompatibilního s MHL pro připojení mobilního zařízení. Jeho kompatibilita s Apple AirPlay softwarem, Bluetooth připojením, vTuner™ Internetovým rádiem, Roku Streaming Stick™ klíčem a Spotify Connect technologí vám umožňuje sdílet hi-fi audio. Jeho nový automatický kalibrační systém EzSet/EQ™ III získá maximum z reproduktorů. AVR 171S je taktéž lehký, díky HARMAN GreenEdge™ osvedčení – budete mít všechen jeho výkon v ekologické formě.

Důležité
- Sedm zesilovačů s vysokým výkonem a digitálním napájením, výkon 100-wattů na kanál
- Apple AirPlay, Bluetooth a Spotify Connect
- HARMAN TrueStream technologie
- Šest vstupů 3D-ready HDMI 2.0, včetně jednoho s MHL a dvěma výstupy HDMI 2.0
- Duální výstupy pro subwoofer
- Multiroom systém s přidělitelným zesilovačem
- USB port na předním panelu pro Apple produkty a USB
- Kompaktní design
- Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ dekódování
- EzSet/EQ III automatická kalibrácia
- HARMAN GreenEdge technologie
- vTuner (Internetové rádio)
- Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů
- Programovatelný/dálkový ovladač s možností učení a pro multifunkční zařízení
Sedm zesilovačů s vysoce výkonným digitálním napájením, výkon 100-wattů na kanál
AVR 171S vysoce výkonný audio/video receiver vydává 100 wattů na kanál pro napájení sedmi kanálového systému prostorového zvuku. Je možné připojit dva aktivní subwoofery pro poskytnutí lepšího nízkofrekvenčního provozu pro celé prostředí. Zatímco si zesilovače zachovávají časem ověřený design s vysokou proudovou kapacitou (HCC) ultraširokým pásmem Harman/Kardon® pro zajištění nejvěrnějšího dynamického zvuku s rozšířenou čistotou a realitou – i při vysokých hlasitostech, digitální napájení poskytuje zesilovači všechen potřebný výkon bez hmotnosti tradičních napájecích zdrojů a těžkých transformátorů. Čistým výsledkem je úžasně znějící AVR v malé formě, který je přátelštější k životnímu prostředí.

Technologie Apple AirPlay, Bluetooth a Spotify Connect
AVR 171S může sdílet audio z téměř každého přenosného zařízení. Pro Apple zařízení, jako jsou PC a iPad, iPhone a iPod, jichž můžete sdílet pomocí zabudované AirPlay technologie receiveru. Pro ostatní tablety, smartphony a laptopy můžete využít výhodu integrované Bluetooth technologie HARMAN TrueStream. AVR taktéž obsahuje Spotify Connect, která umožňuje sdílení hudby přímo z vašeho Spotify premium účtu na Vašem telefonu, tabletu nebo počítači. (AirPlay, vTuner a Spotify Connect připojení vyžadují kabelové připojení k širokopásmové síti.)

Technologie HARMAN TrueStream
HARMAN TrueStream zaručuje nejlepší možný zážitek z poslouchání při bezdrátovém sdílení zvuku přes Bluetooth technologii. HARMAN TrueStream nabízí nejaktuálnější, nejdokonalejší bezdrátové možnosti pro zajištění zvuku bez ohledu na použitou aplikaci nebo zdrojové zařízení.

Šest 3D-ready HDMI vstupů včetně jednoho s MHL
Šest vstupů HDMI 2.0 s 3D a 30/36-bitů Deep Color poskytují vysoce kvalitní digitální video s rozlíšením až 1080p s věrným audiem přes jeden kabel. Nejsou žádné ztráty video nebo audio kvality z důvodu konverze formátu, jen maximální Hollywoodské vzrušení tak, jak to tvůrci zamýšleli. A s MHL můžete doručovat high-definition audio/video obsah z kamery, telefonu, tabletu nebo Roku Streaming Stick zařízení přímo do HDTV přes MHL připojení na AVR 171S.

Duální výstupy pro subwoofer
Je vaše místnost poslouchání tak velká, že potřebujete dva suwoofery na požadované basy? To není žádný problém pro AVR 171S, díky jeho duálním výstupům pro subwoofer, které poskytují vašemu systému velké zesílení čistých nízkých frekvencí.

Multiroom systém s přidělitelným zesilovačem
Ovládejte zvuk v samostatné místnosti pomocí jednoho receiveru. Díky přidělitelnému zesilovači AVR 171S můžete doručovat zvuk do druhé místnosti bez přidání dodatečných komponentů. To znamená, že můžete sledovat sport v jedné místnosti při současném přehrávání upokojující klasické hudby v druhé místnosti.

USB port na predním panelu
AVR 171S vám nabízí mnoho možností pro přehrávání zvuku s USB portem na předním panelu. Jednoduše připojte iPhone, iPad, iPod nebo USB zařízení a přehrajte uložené skladby přes systém Vaší domácí zábavy.

Kompaktní design
AVR 171S přenesl oceněný vzhled Harman/Kardon do nové úrovně se zapuštěným ovládáním hlasitosti a kompaktnějším designem než dřívější AVR. Z důvodu nižší hmotnosti, díky zdokonalenému digitálnímu napájení váží zařízení méně bez snížení výkonu. Je výbornou volbou pro tenké skleněné poličky dnešních otevřených nábytků pro TV/domácí kino.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódování
AVR 171S poskytuje audio s vysokým rozlišením, které odpovídá digitální video kvalitě Blu-ray DiscTM formátů, otvírající plný potenciál filmových zvuků formátovaných s Dolby ® TrueHD a DTS-HD Master AudioTM kódováním. Bez ohledu v jakém režimu nebo náladě jste, uslyšíte vždy to nejčistější přehrávání zvuku.

Automatická kalibrace EzSet/EQ III
Nový proces automatické kalibrace HARMAN EzSet/EQ III přesně nastaví úrovně hlasitostí AVR 171S, vzdálenosti reproduktorů/časy opoždění a ekvalizace pro optimalizaci audio provozu podle konkrétního systému reproduktorů a podmínek místnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibrační mikrofon. 

Technologie HARMAN GreenEdge
HARMAN GreenEdge logo zajišťuje, že design AVR 171S je přátelský k životnímu prostředí, ale bez kompromisů k výjimečnému provozu, kterým jsou produkty HARMAN známé. Díky zdokonalenému napájení může AVR 171S poskytovat vysoce kvalitní audio v malém, lehkém provedení, které používá méně kovu a plastu. Malý design znamená méně odpadu.

Zabudovaný vTuner (Interneteové rádio) pro streamování
AVR 171S obsahuje připojení k vTuner Internetovému rádiu pro poskytnutí celého světla online audia. Ihned po vybalení z obalu můžete sdílet světové rozhlasové stanice, jako i široký rozsah internetových rozhlasových stanic.

Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů
Všechna připojení na AVR 171S jsou barevně označena pro jednoduché připojení a snížení rizika omylů. Barevné označení spojovací terminály reproduktorů na všech výstupních kanálech akceptují pin konektory nebo odizolované vodiče pro poskytnutí bezpečného spojení s kabely reproduktorů. 

Programovatelný dálkový ovladač pro několik zařízení
AVR 171S zjednodušuje váš život s programovatelným infračerveným (IR) dálkovým ovladačem. Jeho ergonomický design funguje bez problémů s multijazykovým menu na obrazovce, navede vás přes celé nastavení systému s uživatelskou jednoduchostí. Dálkový ovladač pro několik zařízení může ovládat taktéž tV, set-top boxy, satelitní tunery a ostatní zdroje přehrávání. Pro další flexibilitu instalace máte k dispozici 12 voltový spouštěcí výstup a vstup pro dálkový IR senzor. 

Audio sekce
Stereo výkon: 100 wattů na kanál, dva kanály řízené @ 6/8ohmů 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
Multikanálový výkon: 100 wattů na kanál, dva kanály řízené @ 6/8 ohmů, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
Vstupní citlivost/impedance: 250 mV/27k ohmů
Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
Separace kanálu přilehlého prostorového systému: Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB; Dolby Digital: 55 dB; DTS®: 55 dB
Frekvenční rozsah (@ 1 W): 10 Hz – 130 kHz (+0 dB/–3 dB)
Okamžité proudové zatížení (HCC): ±42 A
Přechodné intermodulační zkreslení (TIM): neměřitelné
Rychlost přechodu: 40V/s.

FM Tuner
Frekvenční rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
Použitelná citlivost IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
Zkreslení (mono/stereo): 0.2%/0.3%
Stereo separace: 40 dB @ 1 kHz
Selektivita (±400 kHz): 70 dB
Potlačení dojmu: 80 dB
IF potlačení: 80 dB

AM Tuner
Frekvenční rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
Odstup signálu do šumu: 38 dB
Použitelná citlivost (skučka): 500 μV
Zkreslení (1 kHz, 50% mod): 1.0%
Selektivita (±10 kHz): 30 dB

Video sekce
Televizní formát: PAL
Vstupní citlivost/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
Výstupní úroveň/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
Video frekvenční rozsah (kompozitní video): 10 Hz – 8 MHz(–3 dB)
HDMI 2.0: podporuje až do 4K x 2K

Základní údaje
Napájení: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
Spotřeba energie: <0.5 W (pohotovostní režim); 510 Wmaximum
Rozměry (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
Hmotnost: 5.1 kg

Obsah balení:
- 1x Harman/Kardon® AVR 171S A/V receiver
- 1x programovatelný dálkový ovladač
- 1x EzSet/EQ III mikrofon s 6.7 m kabelem
- 1x AM rámová anténa s 0.6 m kabelem
- 1x FM anténa s 1.8 m kebelem
- 2x AAA baterie
- 1x 1.8 m AC napájecí kabel
- Příručka rychlého startu
- Záruční list
- Bezpečnostní upozornění

Popis produktu

arrow-icon
Uvedení Harman/Kardon® AVR 171S je naší odpovědí na potřeby výkonu a všestrannosti milovníků domácí zábavy. Vybavený šeštii vstupy HDMI® 2.0, Apple AirPlay, integrovanou Bluetooth® technologií a MHL vstupem pro připojení k mobilním zařízením je tento vysoce výkonný audio/video receiver výjmečný.

Ještě nebyl nikdy Harman/Kardon AVR s touto kombinací výkonu, funkčnosti a univerzálnosti. Tento 7.2-kanálový síťový audio/video receiver poskytuje až 700 wattů výkonu a šest vstupů 3D-ready HDMI 2.0, včetně kompatibilního s MHL pro připojení mobilního zařízení. Jeho kompatibilita s Apple AirPlay softwarem, Bluetooth připojením, vTuner™ Internetovým rádiem, Roku Streaming Stick™ klíčem a Spotify Connect technologí vám umožňuje sdílet hi-fi audio. Jeho nový automatický kalibrační systém EzSet/EQ™ III získá maximum z reproduktorů. AVR 171S je taktéž lehký, díky HARMAN GreenEdge™ osvedčení – budete mít všechen jeho výkon v ekologické formě.

Důležité
- Sedm zesilovačů s vysokým výkonem a digitálním napájením, výkon 100-wattů na kanál
- Apple AirPlay, Bluetooth a Spotify Connect
- HARMAN TrueStream technologie
- Šest vstupů 3D-ready HDMI 2.0, včetně jednoho s MHL a dvěma výstupy HDMI 2.0
- Duální výstupy pro subwoofer
- Multiroom systém s přidělitelným zesilovačem
- USB port na předním panelu pro Apple produkty a USB
- Kompaktní design
- Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ dekódování
- EzSet/EQ III automatická kalibrácia
- HARMAN GreenEdge technologie
- vTuner (Internetové rádio)
- Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů
- Programovatelný/dálkový ovladač s možností učení a pro multifunkční zařízení

Specifikace

arrow-icon
Sedm zesilovačů s vysoce výkonným digitálním napájením, výkon 100-wattů na kanál
AVR 171S vysoce výkonný audio/video receiver vydává 100 wattů na kanál pro napájení sedmi kanálového systému prostorového zvuku. Je možné připojit dva aktivní subwoofery pro poskytnutí lepšího nízkofrekvenčního provozu pro celé prostředí. Zatímco si zesilovače zachovávají časem ověřený design s vysokou proudovou kapacitou (HCC) ultraširokým pásmem Harman/Kardon® pro zajištění nejvěrnějšího dynamického zvuku s rozšířenou čistotou a realitou – i při vysokých hlasitostech, digitální napájení poskytuje zesilovači všechen potřebný výkon bez hmotnosti tradičních napájecích zdrojů a těžkých transformátorů. Čistým výsledkem je úžasně znějící AVR v malé formě, který je přátelštější k životnímu prostředí.

Technologie Apple AirPlay, Bluetooth a Spotify Connect
AVR 171S může sdílet audio z téměř každého přenosného zařízení. Pro Apple zařízení, jako jsou PC a iPad, iPhone a iPod, jichž můžete sdílet pomocí zabudované AirPlay technologie receiveru. Pro ostatní tablety, smartphony a laptopy můžete využít výhodu integrované Bluetooth technologie HARMAN TrueStream. AVR taktéž obsahuje Spotify Connect, která umožňuje sdílení hudby přímo z vašeho Spotify premium účtu na Vašem telefonu, tabletu nebo počítači. (AirPlay, vTuner a Spotify Connect připojení vyžadují kabelové připojení k širokopásmové síti.)

Technologie HARMAN TrueStream
HARMAN TrueStream zaručuje nejlepší možný zážitek z poslouchání při bezdrátovém sdílení zvuku přes Bluetooth technologii. HARMAN TrueStream nabízí nejaktuálnější, nejdokonalejší bezdrátové možnosti pro zajištění zvuku bez ohledu na použitou aplikaci nebo zdrojové zařízení.

Šest 3D-ready HDMI vstupů včetně jednoho s MHL
Šest vstupů HDMI 2.0 s 3D a 30/36-bitů Deep Color poskytují vysoce kvalitní digitální video s rozlíšením až 1080p s věrným audiem přes jeden kabel. Nejsou žádné ztráty video nebo audio kvality z důvodu konverze formátu, jen maximální Hollywoodské vzrušení tak, jak to tvůrci zamýšleli. A s MHL můžete doručovat high-definition audio/video obsah z kamery, telefonu, tabletu nebo Roku Streaming Stick zařízení přímo do HDTV přes MHL připojení na AVR 171S.

Duální výstupy pro subwoofer
Je vaše místnost poslouchání tak velká, že potřebujete dva suwoofery na požadované basy? To není žádný problém pro AVR 171S, díky jeho duálním výstupům pro subwoofer, které poskytují vašemu systému velké zesílení čistých nízkých frekvencí.

Multiroom systém s přidělitelným zesilovačem
Ovládejte zvuk v samostatné místnosti pomocí jednoho receiveru. Díky přidělitelnému zesilovači AVR 171S můžete doručovat zvuk do druhé místnosti bez přidání dodatečných komponentů. To znamená, že můžete sledovat sport v jedné místnosti při současném přehrávání upokojující klasické hudby v druhé místnosti.

USB port na predním panelu
AVR 171S vám nabízí mnoho možností pro přehrávání zvuku s USB portem na předním panelu. Jednoduše připojte iPhone, iPad, iPod nebo USB zařízení a přehrajte uložené skladby přes systém Vaší domácí zábavy.

Kompaktní design
AVR 171S přenesl oceněný vzhled Harman/Kardon do nové úrovně se zapuštěným ovládáním hlasitosti a kompaktnějším designem než dřívější AVR. Z důvodu nižší hmotnosti, díky zdokonalenému digitálnímu napájení váží zařízení méně bez snížení výkonu. Je výbornou volbou pro tenké skleněné poličky dnešních otevřených nábytků pro TV/domácí kino.

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódování
AVR 171S poskytuje audio s vysokým rozlišením, které odpovídá digitální video kvalitě Blu-ray DiscTM formátů, otvírající plný potenciál filmových zvuků formátovaných s Dolby ® TrueHD a DTS-HD Master AudioTM kódováním. Bez ohledu v jakém režimu nebo náladě jste, uslyšíte vždy to nejčistější přehrávání zvuku.

Automatická kalibrace EzSet/EQ III
Nový proces automatické kalibrace HARMAN EzSet/EQ III přesně nastaví úrovně hlasitostí AVR 171S, vzdálenosti reproduktorů/časy opoždění a ekvalizace pro optimalizaci audio provozu podle konkrétního systému reproduktorů a podmínek místnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibrační mikrofon. 

Technologie HARMAN GreenEdge
HARMAN GreenEdge logo zajišťuje, že design AVR 171S je přátelský k životnímu prostředí, ale bez kompromisů k výjimečnému provozu, kterým jsou produkty HARMAN známé. Díky zdokonalenému napájení může AVR 171S poskytovat vysoce kvalitní audio v malém, lehkém provedení, které používá méně kovu a plastu. Malý design znamená méně odpadu.

Zabudovaný vTuner (Interneteové rádio) pro streamování
AVR 171S obsahuje připojení k vTuner Internetovému rádiu pro poskytnutí celého světla online audia. Ihned po vybalení z obalu můžete sdílet světové rozhlasové stanice, jako i široký rozsah internetových rozhlasových stanic.

Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů
Všechna připojení na AVR 171S jsou barevně označena pro jednoduché připojení a snížení rizika omylů. Barevné označení spojovací terminály reproduktorů na všech výstupních kanálech akceptují pin konektory nebo odizolované vodiče pro poskytnutí bezpečného spojení s kabely reproduktorů. 

Programovatelný dálkový ovladač pro několik zařízení
AVR 171S zjednodušuje váš život s programovatelným infračerveným (IR) dálkovým ovladačem. Jeho ergonomický design funguje bez problémů s multijazykovým menu na obrazovce, navede vás přes celé nastavení systému s uživatelskou jednoduchostí. Dálkový ovladač pro několik zařízení může ovládat taktéž tV, set-top boxy, satelitní tunery a ostatní zdroje přehrávání. Pro další flexibilitu instalace máte k dispozici 12 voltový spouštěcí výstup a vstup pro dálkový IR senzor. 

Audio sekce
Stereo výkon: 100 wattů na kanál, dva kanály řízené @ 6/8ohmů 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
Multikanálový výkon: 100 wattů na kanál, dva kanály řízené @ 6/8 ohmů, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
Vstupní citlivost/impedance: 250 mV/27k ohmů
Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
Separace kanálu přilehlého prostorového systému: Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB; Dolby Digital: 55 dB; DTS®: 55 dB
Frekvenční rozsah (@ 1 W): 10 Hz – 130 kHz (+0 dB/–3 dB)
Okamžité proudové zatížení (HCC): ±42 A
Přechodné intermodulační zkreslení (TIM): neměřitelné
Rychlost přechodu: 40V/s.

FM Tuner
Frekvenční rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
Použitelná citlivost IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
Zkreslení (mono/stereo): 0.2%/0.3%
Stereo separace: 40 dB @ 1 kHz
Selektivita (±400 kHz): 70 dB
Potlačení dojmu: 80 dB
IF potlačení: 80 dB

AM Tuner
Frekvenční rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
Odstup signálu do šumu: 38 dB
Použitelná citlivost (skučka): 500 μV
Zkreslení (1 kHz, 50% mod): 1.0%
Selektivita (±10 kHz): 30 dB

Video sekce
Televizní formát: PAL
Vstupní citlivost/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
Výstupní úroveň/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
Video frekvenční rozsah (kompozitní video): 10 Hz – 8 MHz(–3 dB)
HDMI 2.0: podporuje až do 4K x 2K

Základní údaje
Napájení: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
Spotřeba energie: <0.5 W (pohotovostní režim); 510 Wmaximum
Rozměry (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
Hmotnost: 5.1 kg

Obsah balení:
- 1x Harman/Kardon® AVR 171S A/V receiver
- 1x programovatelný dálkový ovladač
- 1x EzSet/EQ III mikrofon s 6.7 m kabelem
- 1x AM rámová anténa s 0.6 m kabelem
- 1x FM anténa s 1.8 m kebelem
- 2x AAA baterie
- 1x 1.8 m AC napájecí kabel
- Příručka rychlého startu
- Záruční list
- Bezpečnostní upozornění