JBL.sk
Česká verzia
Prejsť na slovenskú verziu
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Blog

Obrázok ku článku JBL Charge 5: Dokonalý hráč

JBL Charge 5: Dokonalý hráč

Svoj prvý JBL Charge som testoval na jeseň 2013 a bol som prirodzene očarený moderným dizajnom, parádnym zvukom, odolnosťou a slušnou výdržou batérie. Ubehlo viac ako sedem rokov a dnes mám pred sebou piate pokračovanie, ktorého oficiálny príchod sa odhaduje už v najbližších dňoch. Iba pre rýchle porovnanie prvá generácia disponovala dvojicou meničov s výkonom 2 x 5 wattov, batéria mala výdrž 12 hodín a kapacita akumulátora bola 6 000 mAh. JBL Charge 5 má rovnako dvojicu meničov, pričom woofer má rozmer 52 x 90 mm a výškač 20 mm. Reproduktor poskytuje celkový výkon 30 + 10 wattov pri dĺžke prehrávania 20 hodín. Isté zlepšenie sa prirodzene udialo aj medzigeneračne. Nárast výkonu o 10 wattov je citeľný, zlepšil sa frekvenčný rozsah reproduktoru, ktorý teraz zahrá v rozmedzí 65 Hz – 20 kHz, zlepšila sa odolnosť, ktorú teraz vyjadruje hodnota krytia IP67. Reproduktor opticky i papierovo narástol, no paradoxne jeho hmotnosť napriek tomu klesla o 5 gramov na výsledných 960 gramov.

06.04.2021

Obrázok ku článku #JBLdizajn: Soutěž o stylový reproduktor JBL Clip 4

#JBLdizajn: Soutěž o stylový reproduktor JBL Clip 4

Teprve nedávno jsme spustili naše nové webové stránky a byli bychom rádi, kdybyste se do jejich další tvorby zapojily i vy, naši fanoušci. Hledáme tu nejlepší fotografii nebo grafiku, která vystihne značku JBL. Odměnou pro autora nejlepší fotografie bude místo na hlavním-banneru na našem webu a designový skvost reproduktor JBL Clip4. Ptáte se jaká fotka? Jaká grafika? Kam ji mám poslat? Vše naleznete níže v pravidlech.

28.03.2021

Obrázok ku článku Kickboxer Tomáš Možný: Svůj tréning si bez kvalitní hudby neumím představit.

Kickboxer Tomáš Možný: Svůj tréning si bez kvalitní hudby neumím představit.

Tomáši, někteří tě znají jako kickboxera světové organizace Glory, někteří zase jako trenéra. Na tvé cestě profesionálního sportovce tě provázejí mnozí partneři. Jedním z nich je značka JBL, o níž si popovídáme. Fanoušci možná zjistí, zda se vyrábějí i sluchátka, které sedí bojovníkům. Prozradíme také, že kromě dalších zápasů plánuješ i vlastní projekt. Více o plánech a tvé přípravě se už dozvíme v samotném rozhovoru.

25.03.2021

Obrázok ku článku JBL oslavuje 75. narozeniny

JBL oslavuje 75. narozeniny

Společnost Harman prostřednictvím své renomované značky JBL už třičtvrtě století přináší svou vizi dokonalosti do světa ozvučení a hudby jako takové. Značka začala psát svou pozoruhodnou historii v roce 1946, kdy ji založil James B. Lansing. Svým ikonickým zvukem se JBL podílelo na nejznámějších eventech. Kvalitu zvuku a její energii si pochvalovali profesionálové, hudebníci i diváci. JBL prostě dává hudbě život způsobem, který lidé cítí všude, kde se s ní dostanou do kontaktu.

23.03.2021

Obrázok ku článku Dvojnásobný mistr Evropy Tomáš Bábek: Už si nedokážu představit, že bych měl drátová sluchátka.

Dvojnásobný mistr Evropy Tomáš Bábek: Už si nedokážu představit, že bych měl drátová sluchátka.

V anketě Sportovec roku 2020 se umístil na 10. místě. Mezi nejlepší sportovce Česka se probojoval díky titulu mistra Evropy na kilometrové trati s pevným startem a také díky stříbru z týmového sprintu. Řeč je o Tomáši Bábkovi, nejúspěšnějším českém dráhovém cyklistovi poslední dekády. Na krále českých velodromů jsme si připravili hned několik otázek o jeho přípravě. Ptal jsme se také na to, jak probíhá jeho spolupráce s populární audio značkou JBL.

18.03.2021

Obrázok ku článku Recenze JBL Quantum 800: Sluchátka pro hráče

Recenze JBL Quantum 800: Sluchátka pro hráče

JBL Quantum 800 posouvá funkce modelu Quantum 400 ještě o krok dál a hlavně přináší možnost bezdrátového připojení k počítači přes 2,4 GHz USB adaptér, případně přes Bluetooth 5.0. Připojení přes Bluetooth využijete i v kombinaci s mobilními zařízeními. Součástí balení je také USB kabel a kabel s 3,5 mm jackem, takže máte k dispozici prakticky všechny způsoby připojení.

15.03.2021

Obrázok ku článku JBL PartyBox On-The-GO: Hudební reproduktor na oslavu

JBL PartyBox On-The-GO: Hudební reproduktor na oslavu

Hudební reproduktor na tu správnou oslavu nebo posezení. Neztratí se v tělocvičně ani u ohně nebo bazénu. Je stavěn tak, abyste ho nosili všude s sebou a nemuseli se obávat jeho poškození. I proto odolá postříkání vodou a má přímo certifikaci IPX4. K reproduktoru se dají připojit kabelový mikrofon a kytara. Jeden mikrofon, a to bezdrátový, máte přímo v balení a dá se hned použít.

10.03.2021

Obrázok ku článku Recenze JBL Quantum Duo: Herní reproduktory k počítači nebo konzoli

Recenze JBL Quantum Duo: Herní reproduktory k počítači nebo konzoli

Stereo reproduktory Quantum Duo pocházejí z herní řady JBL Quantum. Můžete je připojit k počítači, notebooku a ke konzoli PlayStation prostřednictvím přiloženého USB kabelu a k libovolnému zařízení s 3,5 mm jackem pomocí přiloženého jack-jack kabelu. K dispozici je rovněž připojení přes Bluetooth, které využijete v případě mobilních zařízení a eventuálně i v případě notebooku a počítače – pokud obsahuje Bluetooth konektivitu.

09.03.2021

Obrázok ku článku JBL Xtreme 3 věrný a vděčný společník

JBL Xtreme 3 věrný a vděčný společník

S JBL Xtreme 3 získáte výkonný reproduktor se zvukem, který vás může doprovázet prakticky kdekoliv. Samozřejmostí je ochrana proti prachu a vodě, potěší i cena na úrovni původní generace.

05.03.2021

Obrázok ku článku Recenze JBL Quantum 400: Sluchátka s vylepšeními

Recenze JBL Quantum 400: Sluchátka s vylepšeními

Sluchátka Quantum 400 se vešly ještě do cenové kategorie do 3000,- Kč a ve srovnání s modelem Quantum 200 přinášejí několik vylepšení.

04.03.2021

Obrázok ku článku Sharlota spojila své jméno s JBL

Sharlota spojila své jméno s JBL

Sharlota nebo Shar, jak ji blízcí a fanoušci přezdívají je česká zpěvačka, moderátorka a rapperka. Také je členkou vydavatelství Blakkwood Records. Její bohatá fanouškovská základna k ní přitáhla v roce 2019 i značku JBL. První setkání s JBL však přišlo několik měsíců předtím.

01.03.2021

Obrázok ku článku Recenze JBL Under Armour Flash X: Kvalitní bezdrátová sluchátka pro sportovce

Recenze JBL Under Armour Flash X: Kvalitní bezdrátová sluchátka pro sportovce

V dnešní recenzi se podíváme na druhou generaci (test první generace zde) plně bezdrátových sluchátek, které vznikly na základe spolupráce společnost JBL a Under Armour. Novinka nese označení JBL Under Armour True Wireless Flash X a cílí na všechny sportovce a jinak aktivní uživatele, kteří hledají solidní zvuk a spolehlivé uchycení v uších za jakýchkoliv podmínek.

01.03.2021

Obrázok ku článku Ján Volko spolupracuje s JBL

Ján Volko spolupracuje s JBL

Mistr Evropy ve sprintu na 60 metrů byl ještě v roce 2016 téměř neznámým sportovcem. Značka JBL si ale Janův talent všimla už tehdy, když ostatní neměli páru. Johny, jak ho přezdívají je rodák z Bratislavy, kde momentálně žije i trénuje. Samozřejmě, jako každý sportovec je ale v konečném důsledku po celý rok rozlítaný všude na světě na závodech a soustředěních. Touto cestou ho však doprovází JBL.

26.02.2021

Obrázok ku článku Recenze JBL Quantum 200: Cenově nejdostupnější herní sluchátka

Recenze JBL Quantum 200: Cenově nejdostupnější herní sluchátka

Prodávají se za 1690,- Kč a tomu odpovídá jejich výbava, která se zaměřuje na nutný základ. Avšak s důrazem na kvalitní reprodukci zvuku, která je pro značku JBL typická.

25.02.2021

Obrázok ku článku JBL Jump Fest 2020

JBL Jump Fest 2020

V září již tradičně přivítalo centrum Košic slovenskou a evropskou atletickou špičku na 5. ročníku JBL Jump Fest. Rok 2020, nebo rok korony, dělal problémy každému organizátorovi eventů. Nevyhnulo se to ani organizátorům Jump Festu. S podporou titulárního partnera audio značky JBL se nakonec vše podařilo dotáhnout do úspěšného konce.

24.02.2021