N60NC Wireless

AKG N60NC Wireless

Kód zboží: AKG N60NCBT
EAN kód: 6925281922589
Záruka: 24 mesicu
7 990,00 Kč
Bezdrátová sluchátka na uši s aktívním potlačením šumu
Zní úžasně. A potom to zapnete.
Bezdrátová sluchátka AKG N60NC, jsou vybavena charakteristickým AKG zvukem, který má hluboké basy a bohatý středový rozsah, jako i prvotřídní potlačení šumu, které je ideální na cestování. A zatímco jediné nabití poskytne 15 hodin nepřerušovaného požitku z poslouchání se zapnutou funkcí Bluetooth a aktivním potlačením šumu, znějí sluchátka úžasně stejně v pasivním režimu. Tlačítko na sluchátku vám umožňuje ovládat přehrávání hudby a funkce Bluetooth poskytuje bezdrátový přístup k vaší hudbě. Nejlepší ze všeho je plochý skládací design a pečlivě zahrnuté příslušenství - adaptér pro použití v letadle, tkaninový kabel s ochranou proti zauzlování, přepravné pouzdro - což znamená, že tato sluchátka jsou připravena na cestování s vámi.

HLAVNÍ FUNKCE
- Prvotřídní technologie aktivního potlačení šumu
- Bezztrátové bezdrátové přehrávání zvuku s aptX
- 15 hodinová výdrž baterie
- AKG referenční kvalita zvuku
- Ploché skládací v kompaktním, plně přenosném balení

Ploché skládací v kompaktním, plně přenosném obalu
Aktívní potlačení šumu jemně doladěné pro cestování v kombinaci s vynikajícím materiálem - paměťová pěna a umělá kůže - pro snížení okolního hluku a vytvoření své vlastní perfektní tiché zóny. 

Bezztrátové bezdrátové přehrávání zvuku s aptX
Zpřístupněte všechen svůj zvuk bezdrátově prostřednictvím Bluetooth a zažijte zvuk vynikající kvality v průběhu streamování, díky technologii aptX a AAC, která zvyšuje bezdrátový zvukový výkon jakéhokoliv média. Máte přicházející hovor? Přijměte ho dotykem jediného tlačítka.

15 hodinová výdrž baterie
Získajte 15 hodin přehrávání se zapnutou funkcí Bluetooth i aktivním potlačováním šumu a až 30 hodin přehrávání se zapnutou funkcí ANC. Ve skutečnosti je můžete používat nekonečně dlouho v pasivním režimu, protože tato sluchátka znějí dobře i když jsou dané funkce vypnuté. 

AKG referenční kvalita zvuku
Ať jsou tato sluchátka zapnutá nebo vypnutá, přinášejí vám oceněný AKG charakteristický zvuk, který má hluboké basy a bohatý středový rozsah.

Plochá skládací v kompaktním, plně propravném balení
Plochá skládací, bezdrátová sluchátka N60NC Wireless lehce zapadnou do vaší příruční batožiny, ale taktéž do kapsy, přičemž jsou připravena vás zabavit na jakékoliv cestě, ať už je dlouhá nebo krátká. Díky důkladnému příslušenství, jako je například univerzální mikrofon/dálkový ovladač, tkaninový kabel s ochranou proti zamotání, adaptér pro použití v letadle a přepravní pouzdro, jsou tato sluchátka jednoduše nejpohodlnějším společníkem.
Frekvenční odezva: 10 Hz – 22 kHz
Impedance: 32 Ohmů
Max. vstupný výkon: 30 mW
Citlivost: 111 dB SPL/V@1 kHz
Hmotnost: 199,4 g
Délka kabelu: 1,2 m
Připojení: 3,5 mm (1/8") stereo mini-konektor
Typ baterie: Lítium-iónová polymerová (3,7 V, 610 mAh)
Nabíjení: 5 VDC, 550 mA
Bluetooth verze: 4.0
Podpora: A2DP V1.2, AVRCP V1.4, HFP V1.6, HSP V1.2
Frekvenční rozsah Bluetooth vysílače: 2402 − 2480 MHz
Výkon Bluetooth vysílače: <4 dBm
Modulace  Bluetooth vysílače: GFSK, /4 DQPSK, 8DPSK

Obsah balení
- Sluchátka
- Přepravní puzdro
- Adaptér pro použití v letadle
- USB nabíjecí kabel
- 3,5 mm odpojitelný kabel s dálkovým ovladačem/mikrofonem
AKG N20NC

AKG N20NC

Sluchátka do uší s aktivním potlačením šumu
5 290,00 Kč Detaily
AKG N60NC

AKG N60NC

Zůstaňte naladění vaší hudbou a ignorujte okolní svět
6 590,00 Kč Detaily
Recenzia: AKG N60NC Wireless – stredne veľké slúchadlá s prítlakom

Recenzia: AKG N60NC Wireless – stredne veľké slúchadlá s prítlakom

AKG N60NC Wireless sú stredne veľké slúchadlá s prítlakom na uši a musíme uznať, nosia sa veľmi pohodlne. Je to pýcha výrobcu, čo nielen vidieť, ale je aj počuť. Slúchadlá využívajú systém 3D-Axis. Môžete ich zložiť nielen v spojovacom oblúku, ale aj pretočiť mušle o 90°. Na prenášanie je v balení ochranné vrecúško. Nechýba nabíjací microUSB kábel, audiokábel a adaptér do lietadla.
Recenzia: AKG N60NC Wireless

Recenzia: AKG N60NC Wireless

Pre hudobných fajnšmekrov a milovníkov hudby, ktorí si potrpia na kvalitný zvuk, sú určené slúchadlá AKG N60NC Wireless, ktoré potláčajú hluk a patria do výbavy náročných cestovateľov.
Sluchátka AKG N60NC potlačí okolní hluk a lepší zvuk nenajdete

Sluchátka AKG N60NC potlačí okolní hluk a lepší zvuk nenajdete

Zvuk ze sluchátek lze vždy složitě porovnávat a jedná se o subjektivní záležitost. AKG N60NC ale hrají dokonale a snadno je sbalíte na cesty.
Cestovné slúchadlá s Noise Cancelling od AKG

Cestovné slúchadlá s Noise Cancelling od AKG

Už vyše roka používame slúchadlá AKG N60NC na cestovanie. Hlavne keď letíme. Ak ideme viacerí, vždy sa hádame kto ich bude používať. Tieto slúchadlá disponujú vynikajúcou vychytávkou - Noise Cancelling. Táto vlastnosť vám vie perfektne odfiltrovať okolitý hluk a máte pocit ako keby ste boli doma v obývačke. Nie nadarmo ich letecká spoločnosť Lufthansa ponúka v business triede cestujúcim. Jednoducho sú perfektné.
Test: Ticho nad zlato - Sluchátka s aktivním potlačením hluku do 12 tisíc

Test: Ticho nad zlato - Sluchátka s aktivním potlačením hluku do 12 tisíc

Moderní audio komponenty včetně kapesních se chlubí stále větším dynamickým rozsahem, ale ten při hlukovém pozadí okolního světa ani zdaleka nevyužijeme. V tom nám mohou pomoci sluchátka s aktivním potlačením hluku, která umí do uší naordinovat i blahodárné ticho, a to nejen při cestách letadlem. Pozornost jsme zaměřili na osm vybavenějších modelů do dvanácti tisíc korun, které už vesměs odpovídají aktuálnímu trendu bezdrátových sluchátek s Bluetooth.
Když chcete mít na cestách od všeho pokoj ...

Když chcete mít na cestách od všeho pokoj ...

Co z technologického světa vám nesmí chybět na cestách? Mobil, hudba, počítač? Pro mnohé je to právě hudba v uších. Nedávno se nám dostaly do rukou bezdrátová sluchátka AKG N60NC Wireless s aktivním potlačováním okolního hluku. Ideálně pro ty, kdo chtějí mít na cestách pokoj ode všeho a ode všech - jednoduše vypnout každý hlásek z okolí a věnovat se sobě a své hudbě. A právě o tom jsou tato sluchátka.
Cestovní sluchátka pro náročné

Cestovní sluchátka pro náročné

Půjdu, jako vždy, pěkně popořádku. A jelikož mám ještě v čerstvé paměti model N40, který se mi stal jistým etalónem inear sluchátek, mám se od čeho odrazit a s čím porovnávat. I když tato AKG jsou konstrukčně i funkčně absolutně rozdílná. Balení, krabička v krabičce a v ní ochranné pouzdro, v němž se nachází pěkně poskládaná bluetooth sluchátka. Součástí balení je i kvalitní textilní káblík se zabudovaným ovládáním a mikrofonem, pokud se rozhodnete pro klasické drátové připojení, a též krátký USB nabíjecí káblík s hliníkovými koncovkami a letecký adaptér. Pěkné.
AKG N60NC získávají další vylepšení

AKG N60NC získávají další vylepšení

Tato sluchátka jsou asi to nejlepší, co můžete mít na cestování. Jak jsme už v minulosti psali, sluchátka významně potlačují hluk z okolí. Takto můžete cestovat jakýmkoliv dopravním prostředkem bez toho, aby vás něco rušilo. Na CES v Las Vegas představil výrobce inovovanou verzi těchto sluchátek.