Soundgear BTA Black

JBL Soundgear BTA Black

Kód zboží: SOUNDGEAR BLK
EAN kód: 6925281930720
Záruka: 24 měsíců
Nositelný bezdrátový zvuk

Zvuk, který si můžete užít naplno bez omezování ostatních
Představujeme zcela nový způsob přehrávání zvuku v domácnosti - jeho nošením. Díky bezdrátovému provedení JBL charakteristického zvuku a Quad převodníků s posílením basů, vytváří Soundgear BTA svou vlastní osobní zvukovou zónu a zároveň umožňuje plně si uvědomovat své okolí. Konstrukce zavěšení kolem krku, ergonomický tvar, intuitivní ovládání a na dotek jemný textilní povrch poskytuje hands-free a ears-free zvukový zážitek, na rozdíl od toho co jste kdy měli. S Bluetooth® pro streamování zvuku z kompatibilních zařízení, poskytuje JBL Soundgear BTA 6 hodin přehrávání, rychlé nabití během 2 hodin a duální mikrofon s potlačením ozvěny, pro křišťálově čisté hovory. Zahrnut Bluetooth® bezdrátový audio vysílač umožňuje pohodlné spojení s televizorem, abyste se mohli ještě více ponořit do děje filmu. Ať už budete chtít dodat vašemu VR zážitku posílení s pohlcujícím zvukem, sledovat video, přidat hudbu vašim každodenním aktivitám v domácnosti nebo provádět konferenční hovor, JBL Soundgear vám poskytne vzrušující, všudypřítomný zvukový zážitek s naprostou svobodou a pohodlím.

Funkce
- JBL charakteristický zvuk
- Duální mikrofon pro konferenční hovory
- Hands-free a ears-free
- 6-hodinová výdrž baterie
- BTA, bezdrátový audio vysílač
- Pohodlné nošení
- Intuitivní ovládací prvky
- Plynulé přepínání mezi zařízeními


JBL charakteristický zvuk

Vychutnejte si obohacený a pohlcující zvukový zážitek, jaký dokáže poskytnout jen JBL zvuk a to i díky převodníkem Quad s posílením basů.

 

Duální mikrofon pro konferenční hovory

Hands-free, křišťálově čisté hlasové hovory umožňují snadné a pohodlné konferenční hovory, bez ozvěny a hluku.

 

Hands-free a ears-free

Odstřihněte kabely a pohodlně streamujte celý svůj obsah bezdrátově a bez použití rukou, přičemž si budete vědomi svého okolí, aniž byste rušili ostatní.

 

6-hodinová výdrž baterie

Vestavěná baterie nabíjena prostřednictvím mikro USB, zajišťuje 6 hodin přehrávání, s rychlým nabíjením během už 2 hodin.

 

BTA, bezdrátový audio vysílač

Umožňuje pohodlné Bluetooth® připojení k televizoru, abyste tak lépe ponořily do děje filmu. Vychutnejte si synchronizovaný zvukový zážitek v důsledku aptX nízké latence. Použitím buď dostupného optického nebo přídavného audio vstupu, je váš Soundgear kompatibilní s většinou televizorů.

 

Pohodlné nošení

Ergonomický tvar, který jemně spočívá na vašich bedrech a materiály příjemné na dotek, které se skládají z různých velikostí a které vytvářejí neuvěřitelně pohodlný zvukový zážitek.

 

Intuitivní ovládací prvky

Jednoduše stáhněte kontrolu nad vaší hudbou nebo telefonickými hovory, aniž jste si složili Soundgear.

 

Plynulé přepínání mezi zařízeními

Umožňuje snadné přepínání z jednoho Bluetooth® zařízení na jiné. Můžete tak jednoduše přepnout z videa na tabletu, na telefonický hovor na vašem mobilním telefonu, takže nikdy nezmeškáte žádný hovor.JBL Soundgear

Velikost měniče: 4 x 31 mm
Dynamický rozsah frekvenční odezvy: 100 Hz - 20 kHz (-6 dB)
Citlivost: 96 dB
Maximální SPL: 111 dB
Citlivost mikrofonu @ 1 kHz dB v / pa: -42
Impedance: 32 ohmů
Jmenovitý výkon: 2 x 3 W
Typ baterie: Polymerová Li-iontová baterie (3,7 V, 800 mAh)
Doba nabíjení: 2 hodiny
Doba přehrávání hudby se zapnutým BT: 6 hodin
Doba hovoru se zapnutým BT: 6 hodin
Výkon Bluetooth® vysílače: 0 ~ 4 dBm
Modulace Bluetooth® vysílače: GFSK, π / 4DQPSK, 8DPSK
Frekvence Bluetooth® vysílače: 2.402 GHz - 2.48 GHz
Bluetooth® profily: HFP V1.6, HSP V1.2, A2DP V1.3, AVRCP V1.5
Bluetooth® verze: V4.0
Hmotnost: 350 g

Obsah balení:
- Soundgear
- BTA20
- Nabíjecí kabel x2
- Optický kabel
- 3,5 mm audio kabel
- Varování
- záruční list
- Bezpečnostní list
- Průvodce rychlým startem

Recenzia JBL Soundgear BTA

Recenzia JBL Soundgear BTA

JBL Soundgear BTA je Bluetooth reproduktor z budúcnosti, ktorý sa stane vaším osobným priateľom. Síce mohol byť ľahší, no typický zvuk JBL si s ním precítite, ako nikdy predtým.
S hudbou okolo krku

S hudbou okolo krku

Hodiť sa niekomu okolo krku, mať niekoho na krku, strčiť hlavu do chomúta či trpieť pod jarmom. Takéto asociácie mi napadli, keď som dostal na testovanie toto čudo. Osobný reproduktor na krk tu ešte nebol. Americká spoločnosť JBL ho verejnosti predstavila na CES v Las Vegas a následne aj na IFA v Berlíne. A čudo je na svete.
Představujeme JBL Soundgear BTA

Představujeme JBL Soundgear BTA

Firma JBL už začátkem roku na CES v Las Vegas a následně v září na výstavě IFA v Berlíně představila zajímavý koncept reproduktorů. I když nám to víc připomíná sofistikovaná sluchátka než reproduktory.