Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu
Obrázok ku článku JBL Jump Fest 2017 obrazem

JBL Jump Fest 2017 obrazem

Zúčastnili jsme se 2. ročníku atletické exhibice JBL Jump Fest v centru Košic při Dómu sv. Alžběty. Je to novinka v podobě tzv. "street" atletiky, které se zúčastnili atleti světového formátu. Soutěžilo se v běhu na 50 yardů, skoku do dálky a v trojskoku. Pozdívejte se naše fotky z události.

11.09.2017

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Další ročník atletických soutěží JBL JUMP FEST v centru Košic bude 5. a 6. září

Další ročník atletických soutěží JBL JUMP FEST v centru Košic bude 5. a 6. září

Už 5.9. ráno vyroste skokanská rampa s doskočištěm mezi Urbanovou věží a Dómem. Odpoledne od 15,00 bude patřit rampa veřejnosti, hlavně dětem o které se budou starat atletické hvězdy. Podvečer dostanou opět příležitost si zaskákat skokani především (ale nejen) z východu Slovenska.

04.09.2017

Stanislav Návesňák

Obrázok ku článku Tomáš Bábek a náš rozhovor o tom jak používá technologie olympionik úřadující mistr Evropy v dráhové cyklistice

Tomáš Bábek a náš rozhovor o tom jak používá technologie olympionik úřadující mistr Evropy v dráhové cyklistice

Olympionik, úřadující mistr Evropy a aktuální vicemistr světa, to vše jsou tituly, které obklopují jméno muže, se kterým vám dnes přinášíme rozhovor. Dráhová cyklistika je tak trochu věda a proto nás zajímalo, jak profesionální sportovci na nejvyšší světové úrovni využívají pro svou práci technologie a to nejen ty od Applu a zda je to skutečně tak, jak nám sám Apple prezentuje. Tomáš Bábek se s námi podělil o své zkušenosti spojení nejmodernějších technologií a sportu, který budí respekt a obdiv.

12.06.2017

LetemSvětemApplem

Obrázok ku článku Tomáš Bábek – nový ambassador JBL a TomTom

Tomáš Bábek – nový ambassador JBL a TomTom

Tomáš Bábek nás zaujal svým příběhem, přístupem k životu, ale i technologiím a sociálním sítím. Tomáš patří k lidem, z nichž srší pozitivní energie, která zůtává v místnosti i dlouho po jeho odchodu. Rozhodně neměl v životě nic zadarmo a zadarmo ani nic nechce. Jsme přesvedčeni, že Tomáš je ten správný cyklistický ambasador pro JBL aj TomTom.  V nasledujících 4 mesících absolvuje v Japonsku profesionální turné v národním sportu keirin. Přesedlá z dráhových speciálů na tradičný železný japonský bicykl a bude součátí cirkusu, na kterých Japonci utrácí na sázkách miliardy dolarů. Budeme ho na tomto turné, ale i po něm sledovat a tešíme se na pokračování příběhu.

08.06.2017

Stanislav Návesňák

Obrázok ku článku První JBL JUMP FEST se vydařil

První JBL JUMP FEST se vydařil

Několik měsíců příprav, které se poslední dny pořádně vystupňovaly, nám přinesly odměnu v podobě vydařeného eventu. Druhou zářijovou středu jsme to ve spolupráci s občanským sdružením Atletika Košice a agenturou Progress Promotion, doslova rozbalili přesně naproti vchodu do nejvýchodněji položené gotické katedrály v Evropě, v Košicích.

19.09.2016

Stanislav Návesňák