Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

První JBL JUMP FEST se vydařil

Několik měsíců příprav, které se poslední dny pořádně vystupňovaly, nám přinesly odměnu v podobě vydařeného eventu. Druhou zářijovou středu jsme to ve spolupráci s občanským sdružením Atletika Košice a agenturou Progress Promotion, doslova rozbalili přesně naproti vchodu do nejvýchodněji položené gotické katedrály v Evropě, v Košicích.
JBL Jump Fest

“TO” byl atletický stadion se skokanskou rampou pro skok do dálky a trojskok s 9 metrovým doskočištěm, jaký ještě nebyl instalován v Čechách ani na Slovensku. Stadion jsme připravovali celou středu, aby ve čtvrtek od rána mohl začít první JBL JUMP FEST.

JBL Jump Fest

JBL se začiná ve sportu aktivizovat. Sponzoruje hvězdy NBA, fotbalisty Boatenga, Snyjdera či Varana. My jsme vsadili na skvělé vztahy s naší atletickou skokanskou komunitou, především Dankou a Jankou Velďákovými, které druhý rok podporujeme. A vypadá to, že jsme našli formát, který je atrakivní pro diváky, děti, sportovce, partnery i média. Značka JBL se stala titulárním parnerem projektu.

JBL Jump Fest

Náš formát se jmenuje “Atletika do města” a jeho principem je přijít se sportem za lidmi. Ohlasy od lidí přímo na místě byly skvělé. Elitní skokani se bezprostředně zajímali o účast na dalším ročníku. Už na druhý den jsme získali slova uznání a chvály od Europe Athletics.

Samotný JBL JUMP FEST trval osm hodin. Začal ráno v 10,00 programem pro nejmenší a postupujícími hodinami se výška aktivních účastníků zvýšila o rovný metr, 98 cm na 198cm v podání českého trojskokana Jiřího Vondráčka.  Jirka s Tomášem – jumper Veszelkom po nasazení tradiční JBL – mega paruky, vyvolal u některých dětí paniku….

JBL Jump Fest

Po polední si mohli vyzkoušet skokanskou rampu, už podle oficiálních pravidel, mladí z Východního Slovenska a Bratislavy.  Nejprodávanější outdoorové reproduktory JBL GO se staly pro skokany značkami na rampě. Rozhodčí a celý team dodržoval JBL dresscode : tradiční černá trička s vydařeným logem eventu a samozřejmě masívními sluchátky JBL na krku.

JBL Jump Fest

Košičané si měli možnost vychutnat atletickou show v podání 12 skokanů, účastníků olympijských her, mijstrovství světa či Evropy. JBL JUMP FEST moderoval jeden z nejvlyvnějších atletických manažerů v Evropě, Alfonz Juck. Je to přesně ten člověk, kvůli kterému chodí pravidelně na Zlatou Tretru do Ostravy Usain Bolt. JBL JUMP FEST 2016 probíhal v duchu střetnutí výběrů Česko – Slovensko vs Evropa.

JBL Jump Fest

Každý ze skokanů měl možnost skákat na svou oblíbenou skladbu. Atlety doprevázeli diváci roztleskáváním. O nejhodnotnější vykon eventu se postarala Danka Velďáková v trojskoku 14,08, což by jí stačilo na finále Olympijskych her….

JBL Jump Fest

Sledujte nás nadále, přineseme Vám ještě další podrobnosti o akci!Skokanský event se konal v rámci projektu Košice Evropské město sportu 2016.

Pošlete článek známému