Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Jak vypnout úvodní/závěrečnou znělku na JBL reproduktorech?

I na základě Vašich podnětů jsem několikrát psali výrobci, jestli je možnost vypnutí úvodní a závěrečné znělky na JBL reproduktorech. Ne že by byla špatná, ale vypínat reproduktor ve 3:00 ráno, když zbytek rodiny spí, bylo dost "nebezpečné". Ani hlasitost se nedala zregulovat. Nyní je tomu už konec!
Nic neříkající aktualizace
Firma JBL vydala na vybrané reproduktory aktualizace s nic neříkajícím a univerzálním popisem: "Fixed bugs and improved stability." Tyto aktualizace máte k dispozici přes aplikaci JBL Conect na App Store a Google Play. I když nic zásadního tato aktualizace neslibuje, je lepší aktualizovat. Samotná aktualizace může trvat až 40 minut, takže doporučujeme mít reproduktor zapojen na nabíječce.

JBL Update firmware

Po této aktualizaci vám v aplikaci přibude jedna možnost navíc. Tou je "Audio feedback sounds". To už může něco naznačovat, ale celý popis se objeví, až když tuto funkci vypnete. Ano, vypnula se jakákoliv zvuková odezva od reproduktoru. Vypínání, zapínání, párování, úspěšně spojení nyní není doprovázeno žádným zvukem. Bez jakékoliv zvukové indikace nyní můžete zapnout i vypnout reproduktor!

JBL Update firmware

Pro které reproduktory je aktualizace určena?
Výrobce tuto informaci neuvádí. Z naší zkušenosti a interních testů jsou to reproduktory, které podporuje výše uvedená aplikace a mají alespoň JBL Connect+ nebo JBL PartyBoost. V naší redakci jsme otestovali aktualizaci na JBL Pulse 2, JBL Charge 3 a JBL Flip 4. Poslední dva jmenované mají možnost vypnutí zvuků, JBL Pulse 2 ji nemá.

Upozornění: Pokud budete aktualizovat JBL Charge 3, zaktualizujete si i stávající funkci JBL Connect na JBL Connect+ bez možnosti návratu.

Pošlete článek známému