Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

O nás

Distributorem značky JBL je od roku 1993 DSI Czech s.r.o. - obchodní společnost, specialista na dovoz a distribuci spotřební elektroniky do maloobchodní sítě v České a Slovenské republice.

Začínali jsme s distribucí legendárních značek audio a videokazet TDK, audiosystémů Aiwa, autorádií KENWOOD, hifi systémů Harman/Kardon a reproduktorů JBL. Na těchto značkách jsme "vyrostli".

"Jsme hrdí na to, že jsme to byli my, kdo stál za jejich úspěchem od roku 1993 na Slovensku a v Čechách."

Dnes jsou naší vizitkou především legendární až kultovní značky, které určují trendy ve svých oborech: Harman/Kardon, JBL, KENWOOD, Ariete, Revlon ... Naší prací je "lokalizace" výrobků pro naše trhy. To znamená, že posuzujeme vhodnost výrobků, vytváříme uživatelské příručky, zajišťujeme marketing, testy, recenze, a po samotném prodeji našim prodejcům i záruční a pozáruční servis výrobků. Našimi obchodními partnery jsou tuzemští i nadnárodní obchodníci, elektro sítě, eshopy, elektro specialisti... A našimi klienty jsou všichni spotřebitelé, kteří si naše výrobky od nich koupí. Jako specialisté pro ně připravujeme řešení pro náš trh a našeho zákazníka.

Naší misí je spokojený zákazník.