Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Prvá horúca novinka JBL na CES 2020: Slúchadlá JBL Club

Na největším světovém veletrhu spotřební elektroniky v Las Vegas, uvedla americká značka JBL, novou sérii sluchátek JBL Club, které byly inspirovány zkušenostmi profesionálních hudebníků a přizpůsobují zvuk každému posluchači díky technologii JBL Pro Sound, Personal-Fi ™. Navíc sluchátka přinášejí pokročilou technologii Noise Cancelling, spolu už dnes všudypřítomnou podporou inteligentních asistentů.


Nová série sluchátek JBL Club využívá ještě další technologie: konstrukce vodiče využívá grafen. Lehký, vysoce vodivý a přitom tuhý materiál na přesnější ladění, které vede k lepšímu zvuku. O ještě lepší zvuk a dokonalé ticho se postará pokročilá technologie ANC nazvaná True Adaptive Noise Cancellation. Tato technologie monitoruje zvuky z okolního prostředí až 50.000 krát za sekundu a dokonale odfiltruje okolní hluk. Kromě okolního hluku, jsou odfiltrovány i takové detaily, jako pohyb vlasů na hlavě, či rám brýlí. Sluchátka mají kovovou konstrukci, můstek sluchátek je potažený kůží, vypracování je hodné této legendární značky. Po zvukové stránce představují JBL CLUB to nejlepší od JBL za poslední roky.

JBL Club One
Nezapomeň nás sledovat dál a dozvíš se o dalších novinkách představených na výstavě CES v Las Vegas či více podrobností o představených produktech, když budeme mít k dispozici kompletní specifikaci.

Pošlete článek známému