Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Chceš uspořádat hlučnou párty? Je tu JBL PartyBox!

Určitě uznáš, že JBL Boombox dělá neuvěřitelnej randál. Ale pokud chceš udělat ještě větší párty, tak JBL PartyBox reproduktory představené na výstavě IFA v Berlíně jsou určené přímo pro tebe!

Nejprve uvedeme na pravou míru, že tyto reproduktory nemíří do segmentu přenosných reproduktorů, i když mají zabudovanou baterii. Ale najdou se určitě "šílenci", kteří si ho za tímto účelem koupí, jelikož největší model je levnější než JBL Boombox.

Zatím nemáme všechny potřebné informace a ani kompletní specifikaci, ale podělíme se alespoň o ty, které máme. JBL PartyBox je určen dle názvu na párty a nebudeš ho přenášet jen tak. Model JBL PartyBox sám o sobě váží 15.84kg při rozměrech 310 x 320 x 690mm! To už je docela slušná nálož. Však v sobě schovává 10.000mAh bateriii s transformátorem. Alespoň nebudeš muset hledat zbytečnou nabíječko, protože stačí univerzální dvoukolíkový kabel. V útrobách se ještě schovávají zabudované dva 6.5" woofry a tři výškové reproduktory, které ti dají trvalý výkon 120W a maximálně 240W. Když si to porovnáš s Boomboxem, tak si asi dovedeš představi, jaký rachot nadělá.

JBL PartyBox 300

Takže nejzajímavějších část bychom měli za sebou a teď se podíváme, jak do toho reproduktoru dokážeš dostat hudbu. Standardem dnes je už bluetooth rozhraní, jaké mají už dnes všechny přenosné reproduktory od této firmy. I u JBL PartyBox máš více možností. Můžeš přehrávat i z USB klíče, jehož konektor se schovává v zadní části. Tam ještě najdeš Aux vstup, RCA konektory pro vstup i výstup, vstup pro mikrofon a kytaru se dvěma potencimetry. Takže opravdu slušný reproduktor.

Další ovládací tlačítka se nachází navrchu reproduktoru. Ovládání hlasitosti s přehráváním, vypínání/zapínání, párovací bluetooth tlačítko, na světelné efekty a pro zvýraznění basů. Světelné efekty jsou též přidanou hodnotou, bez nich se správná párty neobejde. Mají více režimů a kopírují obvod právě výše zmíněných dvou wooferů.

JBL PartyBox 300

Jedinou škodou je, že reproduktor nemá technologii JBL Connect +, ale má obdobnúou nazvanou TWS (True Wireless Stereo using Bluetooh). Právě ttímto můžete spojit dva reproduktory JBL PartyBox do stereo režimu. Nevíme, proč nepoužili už existující technologii JBL Connect+, ale určitě k tomu mají svůj důvod. Jakmile ho budeme mít fyzicky v rukou, určitě otestujeme vzájemnou kompatibilitu s JBL Connect+. Dokonce ani voděodolný není, což vlastně ani není potřeba, protože na přenášení je opravdu těžký.

Určitě se teď ptáš na cenovou dostupnost. JBL PartyBox 200 a 300 by se měl objevit koncem 10/2018 v cebě 379,- € za menší model a 449,- € za vyšší model.

Upozornění: všechny uvedené informace jsou zatím orientační a přesné informace uvedeme, jakmile je budeme mít na 100% potvrzené od výrobce.

JBL PartyBox 300

Pošlete článek známému