Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Harman Group získává 4 ocenění EISA

Evropská asociace pro obraz a zvuk oceňovala v srpnu nejlepší produkty ve svých kategoriích. Je to jedno z  nejprestižnějších ocenění, které produkt může získat. Značky AKG, JBL a Harman/Kardon každý rok získají několik ocenění a ani tento rok tomu nebylo jinak. Některé produkty jsou už nějaký pátek na trhu a některé v nabídce teprve budou. Tak se na ně podívejme.
V kategorii mobilní zařízení získaly ocenění rovnou dva produkty a najdete je u nás. Jsou to bezdrátová sluchátka do uší JBL Endurance DIVE a všem známý mobilní reproduktor JBL Xtreme 2 na který jste všichni netrpělivě čekali. Alespoň víte při koupi, že kupujete to nejlepší!

JBL Endurance DIVE

JBL Xtreme 2

Ještě jednoho zástupce v mobilních zařízeních máme, který ale teprve přijde, a to sluchátka s aktivním potlačením šumu: AKG N700NC!

AKG N700NC

Posledním zastoupeným kouskem je Harman/Kardon Citation 500 v kategorii HiFi. Jedná se o tzv. SMART reproduktor kompatibilní s Google Asistentkou. Tento model bude k dispozici asi až na jaře 2019, kdy Google zpřístupní podporu českého jazyka, jak sliboval na konferenci Google I/O. Hned potom by měla být slovenčina. My doufáme, že dodrží slib a už i my budeme moci komunikovat se SMART zařízeními v rodném jazyce.

Harman/Kardon Citation 500

Pošlete článek známému