Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Humans of JBL – Startujeme soutěž o 15x lifestylová bluetooth sluchátka

09.11.2018

Na Instagramu spouštíme kampaň Humans of JBL, v průběhu které rozdáme až 15 kusů lifestylových bluetooth sluchátek JBL. Vyhrát jedny z nich můžete, když do 28. února přidáte originální fotku s krátkým textem na svůj Instagram, v kterém nebude chybět hashtag #humansofjbl.
#HumansOfJBL

Jak se zapojit?
Vyfoťte sebe a svoje JBL, pokud ho nemáte, přidejte do fotky JBL v libovolné formě. Do textové části příspěvku přidejte soutěžní hashtag #humansofjbl a napište nám svůj krátký originální JBL příběh. Proč máte rádi značku JBL, vaši oblíbenou hudbu, při jaké příležitosti ji nejradši posloucháte a odkud jste. Ti, kdo produkty JBL nevlastníte, napište nám, o jakém sníte. A sdílejte na svých Instagramech jako klasický příspěvek.

Upozornění: Pokud máte soukromý účet, označte prosím na fotografii náš instagramový účet @jbl_cz_sk, jinak vás nebudeme moct zařadit do soutěže.

#HumansOfJBL

Co můžete vyhrát?
Každý týden se jeden z vás stane majitelem sluchátek JBL TUNE600 BTNC, které přináší legendární zvuk značky JBL s hlubokými a silnými basy. Při poslechu vás nebude rušit okolní hluk díky funkci noise canceling. Baterie vydrží celých 12 hodin, když máte zapnuté všechny funkce, a plné nabití trvá jen 2 hodiny. Jako vánoční dárek jsme pro vás nachystali specialitu, kterou jsou prémiová sluchátka JBL Everest Elite 750NC. Tato sluchátka se řadí do té nejvyšší třídy, která nabízí všechny dostupné funkce a navíc má elegantní zpracování a neuvěřitelný zvuk té nejvyšší kvality.

#HumansOfJBL

Jak a kdy určíme vítěze?
Každou středu zasedne projektový tým JBL a vybere mezi vámi jednoho, kdo získá lifestylová bluetooth sluchátka JBL TUNE 600BTNC. První soutěžní středa nás čeká už 21.11 a posledního výherce vybereme 28.2. Vítězem se vždy stane autor příspěvku (fotka + text), který splňuje pravidla a je nejoriginálnější. Protože se do období naší kampaně připletly i Vánoce, tak mezi všemi, kteří se do 18.12 zapojí, vylosujeme jednoho, kterému pošleme pod stromeček prémiová sluchátka  JBL EVEREST ELITE 750NC.

#HumansOfJBL

Jak a co vyfotit?
Kampaň „Humans of JBL“ hovoří o tom, že každý z nás je jiný, ale jednu věc máme společnou, a tou je láska k JBL. Vaše fotka by měla vystihnout právě ten moment, kdy si hudbu nejvíc vychutnáváte. Rádi cestujete a nesmí při vašich dobrodružstvích chybět sluchátka? Povězte nám svůj příběh fotkou a krátkým textíkem na Instagramu. Rádi sportujete a používáte při tom přenosný reproduktor? Nebo jen trávíte svoje volné chvíle spolu s hudbou? Zapojte se do naší kampaně. Váš příběh nás zajímá.

#HumansOfJBL

Další pravidla
Do soutěže se můžete zapojit, kolikrát chcete. Jak jsme psali už výše, na to, abyste se zapojili do soutěže, nemusíte vlastnit žádnou věcičku od JBL. V případě, že přidáváte fotku, na které není JBL reproduktor, sluchátka, ani soundbar, musíte JBL do fotky libovolně dotvořit. Můžete to udělat v PC, smartphonu nebo být kreativní a vytvarovat ho z listů nebo ze sněhu. Všechny změny pravidel nabývají účinnost ve chvíli, kdy je uveřejníme na oficiálním Instagramu značky JBL. Proto vám doporučujeme tento účet sledovat. Držíme všem palce a těšíme se na krásné fotografie.

#HumansOfJBL

Odkaz na oficiální pravidlá.

Pošlete článek známému