infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Humans of JBL – Soutěž o 15x lifestylová bluetooth sluchátka

01.11.2018

Na našem oficiálním Instagramu @jbl_cz_sk spouštíme kampaň Humans of JBL, v průběhu které rozdáme až 15 kusů lifestylových bluetooth sluchátek JBL a jeden stylový reproduktor. Vyhrát jednu z cen můžete, když do 28. února přidáte originální fotku na svůj Instagram a do textu vložíte hashtag #humansofjbl. Ptáte se jakou fotku? Jaká sluchátka, nebo reproduktor můžete vyhrát? Čtěte dále.
Jak se zapojit?
Vyfoťte se se svým JBL, pokud od nás zatím nic nemáte, zkuste si půjčit reprák nebo sluchátka od někoho ze svého okolí.
-    Fotku sdílejte na svém Instagramu, jako klasický příspěvek
-    Nezapomeňte přidat hashtag #humansofjbl
-    Můžete také do příspěvku napsat, proč máte rádi JBL, nebo jakou hudbu nejraději posloucháte, ale není to podmínkou.
-    Zkuste se inspirovat vítězkou 2.kola a její fotografii
-    Do soutěže můžete přidat fotek kolik chcete a zvýšit tak vaši šanci na výhru.

#HumansOfJBL

Upozornění:
Pokud máte soukromý účet, označte prosím na fotografii náš instagramový účet @jbl_cz_sk, jinak vás nebudeme moct zařadit do soutěže.

Vyhrajte unikátní bluetooth reprák nebo sluchátka té nejvyšší řady
Každý týden se jeden z vás stane majitelem sluchátek JBL TUNE600 BTNC, které přináší legendární zvuk značky JBL s hlubokými a silnými basy. Při poslechu vás nebude rušit okolní hluk díky funkci noise canceling. Baterie vydrží celých 12 hodin, když máte zapnuté všechny funkce, a plné nabití trvá jen 2 hodiny. Jako vánoční dárek jsem pro vás nachystali speciality, kterými jsou prémiová sluchátka JBL Everest Elite 750 NC a unikátní Bluetooth reproduktor JBL Pulse 3, který dokáže kromě perfektního zvuku vytvořit světelnou show.

#HumansOfJBL

Jak a co vyfotit?
Kampaň „Humans of JBL“ hovoří o tom, že každý z nás je jiný, ale jednu věc máme společnou, a tou je láska k JBL. Vaše fotka by měla vystihnout právě ten moment, kdy si hudbu nejvíc vychutnáváte. Rádi cestujete a nesmí při vašich dobrodružstvích chybět sluchátka? Povězte nám svůj příběh fotkou a krátkým textíkem na Instagramu. Rádi sportujete a používáte při tom přenosný reproduktor? Nebo jen trávíte svoje volné chvíle spolu s hudbou? Zapojte se do naší kampaně. Váš příběh nás zajímá.

#HumansOfJBL

Jak a kdy určíme vítěze?
Každou středu zasedne projektový tým JBL a vybere mezi vámi jednoho, kdo získá lifestylová bluetooth sluchátka JBL TUNE 600BTNC. První soutěžní středa nás čeká už 21.11 a posledního výherce vybereme 28.2. Vítězem se vždy stane autor příspěvku (fotka + text), který splňuje pravidla a je nejoriginálnější. Kromě těchto týdenních soutěží vybereme 18.12 před Vánoci 2 fotky a umístíme je do ankety v stories. Vítěz ankety si bude moct vybrat mezi prémiovými sluchátky JBL EVEREST ELITE 750NC a bezdrátovým reproduktorem JBL PULSE 3. Autor na druhém místě získá zbývající cenu.

Držíme všem place a těšíme se na krásné fotografie a nezapomeňte sledovat náš Instagram.

Odkaz na ofiiciální pravidla.

Pošlete článek známému