infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Ján Volko spolupracuje s JBL

Peter Samuelis

26.02.2021

Mistr Evropy ve sprintu na 60 metrů byl ještě v roce 2016 téměř neznámým sportovcem. Značka JBL si ale Janův talent všimla už tehdy, když ostatní neměli páru. Johny, jak ho přezdívají je rodák z Bratislavy, kde momentálně žije i trénuje. Samozřejmě, jako každý sportovec je ale v konečném důsledku po celý rok rozlítaný všude na světě na závodech a soustředěních. Touto cestou ho však doprovází JBL.
Kariéra
Začínal jako fotbalista, nicméně atletika nakonec zvítězila. První mezinárodní úspěch přišel v roce 2015, kdy na juniorském mistrovství Evropy postoupil do semifinále. O rok později se už představil na halovém mistrovství světa, kde už jen kvalifikovat se je obrovským úspěchem. V roce 2017 naplno propukla Volko mánie, když v Bělehradě vybojoval stříbrnou medaili na halovém mistrovství Evropy. Pro neatletickú veřejnost to byl šok, ale atletická komunita věděla, že nám tu roste obrovský sprinterský talent, který u nás nemá obdoby. Na úspěšnou halovou sezoně navázal i v létě, když v Polsku na mistrovství Evropy do 23 let získal zlatou a stříbrnou medaili. V roce 2019 to již nebylo velkým překvapením, když se stal mistrem Evropy na halové 60tce.

Ján Volko JBL

JBL Jump Fest
Spolupráce s JBL a nejen produktová začala v roce 2016. V srdci Košic se konal první ročník atletického projektu JBL Jump Fest. Atletika se přesunula ze stadionu do historického centra města. Kromě skokanského programu pro elitní atlety, měla svůj prostor i mládež. Menší, větší i nejmenší se kromě skoku do dálky, učili i startovat z bloků, a kdo jiný je mohl zaučovat než vycházející sprinterská hvězda Ján Volko. Od roku 2016 dosud Jano nechyběl, ani na jednom ročníku. V roce 2017 měli premiéru i sprinteři, takže konečně nazul tretry a dělal to co umí nejlépe, běžet rychle.

Ján Volko JBL

JBL při sportu i na cestách
Jako sportovec se Jano nalétá a nacestuje, a to může být občas otrava. S JBL sluchátky, které aktivně potlačují hluk, to je ale o kousek příjemnější. A jaký by to byl trénink bez pořádné hudby? Sportovní sluchátka nebo reproduktory se o tuto stránku Johnyho tréninku starají pravidelně a poctivě. JBL produkty byly při jeho každém úspěchu a věříme, že budou i při těch dalších.

Pošlete článek známému