Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL aplikácie pre tvoj mobilný telefón

Všechny bezdrátová sluchátka a reproduktory jsou určeny zejména pro spojení s mobilním telefonem. Nepotřebuješ k tomu vůbec nic, pouze aktivní Bluetooth rozhraní. Primárním cílem těchto zařízení je poslech hudby či podcastů. Aby si využil svá sluchátka či reproduktory na 100%, je třeba stáhnout si dodatečnou aplikaci. Aplikace jsou určeny zejména pro vyšší modely, které mají v sobě integrovaných více technologii. Podívejme se tedy společně, co JBL nabízí v AppStore a Google Play.
My JBL Headphones

My JBL Headphones
Nejpoužívanější aplikací, která podporuje nejvíce zařízení je určitě aplikace "My JBL Headphones". Jak název už napovídá, slouží pro ovládání bezdrátových sluchátek.

V aplikaci si můžeš např. nastavit ekvalizér, přepínat režimy ANC nebo Smart Audio, konfigurovat vlastnosti jednotlivých tlačítek či dotykových gest. Nabídka nastavení se liší od připojených sluchátek.

Nezapomeň, že pomocí aplikace jsou dostupné i aktualizace firmware pro tvá sluchátka.

Určeno pro: JBL CLUB 700BT, 950NC, ONE and CLUB PRO+ TWS; JBL LIVE 220BT, 300 TWS, 400BT, 500BT, 650BTNC, FREE NC+ TWS, PRO+ TWS, 60NC, 660NC; JBL EVEREST ELITE 100, 150NC, 300, 750NC; JBL REFLECT AWARE, MINI NC
Stažení: Apple, Android

JBL PartyBox
JBL PartyBox
Pomocí aplikace si můžeš sestavit vlastní playlist a nakonfigurovat si synchronizovanou světelnou show. Nastavíš si i DJ tlačítka, a také přesněji "náladíš" karaoke mód.

Určeno pro: JBL PartyBox 310
Stažení: Apple, Android

JBL Portable

JBL Portable
Tato aplikace si prošla několika názvy. Můžeš ji znát i pod názvem JBL Connect. Pokud ji ještě máš na svém telefonu, tak ji zaktualizuj. Aplikace je určena téměř pro všechny přenosné reproduktory s funkcemi JBL Connect, JBL Connect + či PartyBoost.

Dostupná nastavení se liší od připojeného modelu, které vidět zejména v případě připojeného JBL Pulse. V aplikaci toho mnoho nenajdeš. Slouží zejména k přepínání režimů mezi "Party mode" a "Stereo mode". U některých modelů je dostupná možnost vypnutí či zapnutí úvodní / závěrečné znělky při zapínání / vypínání reproduktoru. A samozřejmě, pokud vyjde nový firmware pro tvůj reproduktor, budeš ho mít k dispozici právě v této aplikaci.

Určeno pro: Flip 5, Flip 4, Flip 3, Charge 5, Charge 4, Charge 3, Pulse 4, Pulse 3, Pulse 2, Xtreme 3, Xtreme 2, Xtreme, Boombox 2, Boombox
Stažení: Apple, Android

JBL Firmware Update

JBL Firmware Update
Jednoúčelová aplikace momentálně podporuje pouze dva modely sluchátek a slouží pouze k aktualizaci firmware.

Určeno pro: JBL Tune215BT a Tune125BT
Stažení: Apple, Android

JBL Bar Setup

JBL Bar Setup
Věříme, že tato nedávno vypuštěna aplikace toho přinese do budoucna víc. Aplikace přináší snadné nastavení WiFi pro Alexa Multiroom pro snadnější streamování hudby a podpory více místností.

Určeno pro: JBL Bar 5.1 Surround
Stažení: Apple, Android

Tip na závěr:
Pokud vám chybí ekvalizér na modelech, které nepodporují výše uvedené aplikace, můžete si stáhnout libovolnou aplikaci pro přehrávání hudby, která to podporuje. Případně v telefonech zn. Apple je přímo v systému i zaintegrován ekvalizér, kde si můžeš zvolit preferovaný styl.

Ekvalizér v iPhone

Pošlete článek známému