infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL Bar 5.1: Pro impozantní filmový a hudební zážitek

Trendy Bývanie

21.12.2017

Milujete sledování filmů v kině nejen díky širokoúhlému vysoce kvalitnímu obrazu, ale též kvůli skvělému prostorovému zvuku, který vás maximálně vtáhne do děje? Co takhle si takový pohlcující zvuk dopřát v pohodlí své domácnosti? Bez nárocné techniky a zbytečné kabeláže! Sáhněte po novince od značky JBL a už nikdy nebudete zklamaní z filmu kvůli nekvalitnímu zvuku!
VAŠE FILMY, HUDBA A VIDEOHRY JEŠTĚ NIKDY NEZNĚLY ÚŽASNĚJI!
JBL Bar 5.1 se mění ze soundbaru - zvukového panelu na skutečný bezdrátový 5.1 kanálový systém domácího kina. Je vybavený dvěma odpojitelnými, baterií napájenými, bezdrátovými, prostorovými reproduktory. Díky tomu se z nich šíří zvuk v celém spektru v kinematografických kanálech s výkonem 510 W a 10 hodinami přehrávání. Čas nabíjení baterie je přitom cca 3 hodiny. Součástí sestavy je i 10“ bezdrátový subwoofer s 250mm měničem, který vám dovolí naplno si vychutnat znamenitý kinematografický zvuk a bohaté vzrušující basy.

JEDNODUCHÝ, ELEGANTNÍ A VÝKONNÝ
Výkonný systém JBL Bar 5.1 má podlouhlý tvar, který šikovně zapadne pod váš inteligentní televizor. Bezdrátová komunikace mezi zvukovým panelem a subwooferem navíc eliminuje nevzhlednou kabeláž a umožňuje tak flexibilní umístění v rámci interiéru, což přinese do vašeho obýváku opravdu čistý nerušený design. Odteď můžete bezdrátově streamovat svou hudbu z jakéhokoliv mobilního zařízení.

JBL Bar 5.1

NABITÝ TECHNOLOGIEMI

JBL Bar 5.1 je zdrojem skutečných technologických vychytávek. Díky technologii Dolby® Digital, Dolby Pro Logic II a DTS zažijete tu nejvyšší kvalitu zvuku vašich filmů a videoher.

Jednou z předních funkcí nového soundbaru je kromě bezdrátové komunikace i JBL SoundShift®, která vám umožňuje okamžité přepínání mezi zvukem z vašeho televizoru a Bluetooth zvukem z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Soundbar je navržený ke spolupráci s dálkovými ovladači mnohých současných špičkových televiízorů. Dokáže tak reagovat na povely dálkového ovladače vašeho televizoru. Ovladač soundbaru je sice obsahem každého balení, ale nebudete ho vůbec potřebovat.

JBL Bar 5.1 taktéž poskytuje skutečné 4K připojení prostředníctvím třích HDMI vstupů/HDMI výstupů (ARC). Jednoduše zapojte všechny svoje 4K zařízení a inovujte svou domácí zábavu na Ultra HD.

Pošlete článek známému