infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL Charge 4: Pořádné basy s voděodolným reproduktorem

TouchIT

05.12.2018

Jeho jméno není zvoleno náhodně a reproduktor má vestavěnou powerbanku. Sám je totiž napájený baterií s kapacitou 7500 mAh. Novinka se nabíjí přes USB-C port. Batere umožní 20 hodin přehrávání.
JBL Charge 4

Pracuje na princípu jednoho měniče a dvou pasivních zářičů na boku. Díky nim reprodukuje silné basy a zároveň si ponechává čistotu projevu. Na takto malé zařízení (220 × 95 × 93 mm) je dostatečně výkonné – až 30 W. To stačí na ozvučení větší místnosti.

Charge 4 má certifikaci odolnosti IPX7. Bez problémů odolá postříkání vodou nebo náhodnému ponoření. Není stavěný na trvalé ponoření. Jeho výhodou je, že díky takovému krytí a látkovému potahu se dá umývat. Výrobce ho předurčil nejen k použití doma, ale i na venkovní párty.

JBL Charge 4

Má stabilní základňu z gumového materiálu. Dobře přilne na různé povrchy. Zároveň mají pogumováí i okraje válcovitého tvaru bočních zářičů. Při pádu na zem je riziko poškození snížené na minimum. Samotné zářiče jsou odolné dostatečně a jsou z gumového materiálu. Tvoří jednu „obalovou“ linii s hlavní konstrukcí, takže přes ně nepronikne voda. 

Máte už nějaký reproduktor této značky? Můžete je zapojit do stereo režimu nebo do řetězu, aby každý přehrával stejný obsah. Díky funkci JBL Connect+ jich takto můžete řetězit více než 100. Kompletní recenzi tohoto reproduktoru přinesem i v tiskovém vydání TOUCHIT č. 12/2018.

JBL Charge 4

Pošlete článek známému