infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL Endurance DIVE Řešení!

High & Style

30.11.2018

Absolutně voděodolná bezdrátová sluchátka mohou na první poslech znít jako něco, co by mělo dnes už být samozřejmostí, ale řešení skrývá pár úskalí. JBL Endurance DIVE se s nimi popasovali statečně. Vlastně, zřejmě vyřešili všechno, co bylo potřeba.
Technicky zdatnější zřejmě jako první napadlo, že komunikace mezi sluchátky a zdrojem hudby přes Bluetooth jednoduše fungovat nebude. A máte pravdu. Ponoříte se a spojení se přeruší.  JBL Endurance DIVE mají proto zabudovanou kapacitu jeden gigabajt, což vám vydá přibližně do dvou set skladeb. A pro tuto vlastnost jsme zamilovali Endurance DIVE jako all sport sluchátka. Pokud vám vadí sportovat s mobilem a zároveň nechcete kupovat přehrávač hudby a upřednostňujete sportovní hodinky před inteligentními, moc jiných řešení na výběr nemáte.

Naučte se šroubovat
Dalším velkým plusem je Twistlock Technology, tedy způsob, jakým sluchátka drží v uších. Aby byla vaše spokojenost maximální, sáhněte po návodu. Výjimečně. Vyplatí se to. Špunty totiž musíte do uší zakroutit, sice jednoduchým, ale dobře naučeným pohybem. A chvíli si zvykat na nový pocit. Přežijte to, opravdu se to vyplatí. Podívejte se na to takto. Pokud vám sluchátka vydtží v uších při plavání způsobem kraul při středním tempu, některé recenze dokonce uvádí, že nevypadla ani při plaveckém způsobu motýlek, JBL Endurance DIVE nevytřesete z uší opravdu při žádném sportu. Na běhání absolutně perfektní, na kolo stejně tak, vodní sporty jako kajak si též zpříjemníte a dokonce i při lezení na skalách nepocítíte nepohodlí. Nákrční pás také udělá poctivý kus práce.

JBL Endurance DIVE

Čarování s ovládáním

Cesta k maximální spokojenosti je tu však trošku klikatější a méně trpěliví by se mohli připravit o super sportovního partnera pro ovládání. To je do maximální možné míry inteligentní, ale když máte naplavaný poctivý kilometr či odběhnutých deset, přemýšlet kolikrát klepnout do ušnice, abyste přepli či zastavili skladbu, případně kterým směrem posunout prstem, abyste upravili hlasitost, nemusí být při prvních použitích úplně pohodlné. Pokud si však ovládání osvojíte, dejt tomu dva týdny, všechno půjde jako po másle.

Celá řada vlastností
JBL Endurance DIVE mají celou řadu vychytávek, které vám zpříjemní jejich používání. Z popisu je jasná certifikace voděodolnosti na úrovni IPX7, technologie PowerHook automaticky zapne/vypne sluchátka po nasazení či svěšení, vlastnost rychlého nabíjení umožní už po deseti minutách dobíjení poslouchat hudbu až hodinu, jinak plná batere vydrží do osmi hodin hraní. Pokračovat bychom mohli vlastnostmi handsfree, které vás však spíš potěší, pokud sluchátka používáte při rekreačním koupání než při sportovním tréninku.

Určite ano!
Sumár? Univerzální, funkční, vyřešené a s nadstandardními vlastnostmi. I když s JBL Endurance DIVE budete společnou řeč chvlí hledat, sladíte se. A potom je už neodložíte. 

HODNOCENÍ
+ voděodolnost IPX7
+ design
+ sportovní ochranné pouzdro
- čas možná něco ukáže

Pošlete článek známému