infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL Everest 710 hrají perfektně, bezdrátově a nabijete je během chvilky

Appliště

02.05.2018

Mohutná bezdrátová sluchátka JBL Everest 710 lehce složíte na cesty, nabijete během dvou hodin a vydrží hrát celý den. Unikátní funkce ShareMe pak umožní poslech i kamarádům.
JBL je známou značkou v oblasti audia a bezdrátových sluchátek nabízí celou řadu. Everest 710 poznáte na první pohled, protože se od většiny ostatních vzhledově liší. Jak vypadají mohutně, jsou kupodivu lehká a díky své konstrukci výborně skladná. Přiložené pouzdro je asi to nejlepší, které jsem kdy ke sluchátkům dostal. Přímo vybízí k dlouhým výletům.


Podobných sluchátek je dnes všude velká spousta. Proč tedy chtít JBL Everest 710? Také jsem si zprvu říkal, že nemají v současné konkurenci moc šanci. Vzhledem mě zpočátku nenadchla, zvukem také ne a potlačení okolního zvuku nebo jiné nadstandardní funkce nemají. Ale pak se to začalo měnit a po několika týdnech testování jsem úplně otočil. Proč?

Hlavně to pouzdro!
Po otevření krabičky sluchátka neuvidíte. Ta jsou schována v pouzdru. Vedle něj je ještě krabička se schovanou rychlou příručkou. Návody ale nepotřebujeme! Už po prvním ohmatání pouzdra jsem měl z něj výborný dojem. Je tvrdé, ale pořád flexibilní a nevadí, že sluchátka nesložíte úplně přesně, prostě se tam nějakou vejdou. Ve vnitřní látkové kapse je pak spousta místa pro kabely. V balení je napájecí microUSB a propojovací jack.

JBL Everest 710

Všichni výrobci by si měli povinně u svých dražších sluchátek rozmyslet, co vlastně zákazník chce. Když si pořídí produkt za několik tisíc, asi ho bude chtít používat delší dobu. Obyčejný látkový pytlík sluchátka neochrání. Stejně tak je na tom pouzdro z tvrdé látky. Ale JBL to vymyslelo opravdu nejlépe. Uvnitř pouzdra je měkký semiš a venku pak tvrdá guma. Pouzdro je omyvatelné, odolné a opravdu s ním můžete házet, jak jen budete chtít, sluchátkům se nic nestane.

Když jsem se konečně dokochal pouzdrem, sluchátka už mi tak dokonalá nepřišla. Ale schválně teď používám minulý čas. Vždy to chce nějaký ten čas, protože když máte každý týden jiná, pořád srovn