Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL Everest Elite 750NC: Skládací sluchátka s odhlučněním

TouchIT

30.08.2017

Model JBL Everest Elite 750nc je přesně takový a přináší daleko více než jen tlumení okolních zvuků. Sluchátka totiž obsahují tuto funkci s dvěma intenzitami propustnosti okolních zvuků. To je přesný opak většiny sluchátek, které se snaží více tlumit. S těmito budete zároveň registrovat i to, co se děje ve vašem okolí. Na výběr je slabší a silnější stupeň. Ten bude přes vestavěné mikrofony do sluchátek puštět zvuky kolem vás. Ideánlí například  na poslouchání hudby v letadle, přičemž zároveň nezmeškáte žádné důležité hlášení. Mají adaptivní NC, takže se na základě vstupu z mikrofonů automaticky zkalibrují a optimalizují zvuk podle prostředí.
Nabíjí se přes microUSB konektor. Úplné nabití trvá do 3 hodin a s aktivním odhlučněním umožní 15 hodinový provoz a o 5 hodin více s vypnutým NC. Sluchátka se dodávají i s kabelem a tak se dají použít jako klasická sluchátka i s vybitou baterií. Špičkový zvuk ale dostanete jen při jejich zapnutí. Ovládání je na hraně pravé mušle a jednotlivé prvky máte snadno na dosah. Frekvenční rozsah je 10 ÷ 22 000 Hz. Mušle v sebe ukrývají 40 mm měniče.  

JBL Everest Elite 750NC

Sluchátka se dají složit naplocho i v kloubu spojovacího mostu. Díky tomu se vejdou do plného batohu. Jedmné koženkové polstrování sadne na uši bez zbytečně velkého tlaku. Doporučujeme každému, kdo má problém s příliš tlačícmi sluchátky. Samozřejmě, se sluchátky se dá telefonovat přes Bluetooth i kabelové připojení.