infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL GO2 je na cestě do České republiky

Pokud sledujete naše kanály na sociálních sítích, určitě jste postřehli, že nám od výrobce přišly první kusy očekávaného reproduktoru JBL GO2. Tyto kusy nám přišly v předstihu, abychom mohli připravit články, fotografie a otestovat pořádně samotný produkt. Plně naložený kamion s těmito reproduktory je už na cestě a vy si už dnes můžete zarezervovat svůj kousek.
JBL GO2 si už dnes můžete objednat na našich stránkách s tím, že když budou v našem skladu a připravené s lokalizovaným manuálem bude ihned odeslán k vám. Takto můžete být mezi prvními, kdo bude mít tento téměř bezchybný reproduktor. Ale určitě jste spíš zvědaví na to, v čem je lepší a co bylo vynoveno oproti jeho předchůdci.

JBL GO2
Parametry
Papírově se JBL GO2 velmi nezměnil. Možnosti konektivity zůstávají stejné (jack a Bluetooth v4.1), taktéž velikost reproduktoru i frekvenční odezva. Výstupní výkon má novinka o 0,1W silnější, dostal i silnější baterii o 130mAh (730mAh). Větší baterií se o něco prodloužila i doba nabíjení. Tím končí seznam odlišností uvnitř, které jsou spíš jen evoluční. 

Z venku je na první pohled JBL GO2 zaoblenější a rozměrově o něco narostl do každé strany přibližně o 3 mm. I když se zdá JBL GO2 o něco tenčí, zdání klame, protože přední i zadní část j zaoblená směrem ven. Zmizel i otvor na uchycení jakéhokoliv poutka na přenášení, ale zato konektory jsou schované pod gumovou zálepkou. Je to účelové, protože novinka získala certifikaci voděodolnosti IPX7.

JBL GO2

Cena
JBL GO je podle portálu Heureka už tři roky nejprodávanějším reproduktorem ve své kategorii. Za cenu 750 Kč (29.99,- €) dostanete opravdu reproduktor do každé situace a lepší zvuk než z jakéhokoliv mobilního telefonu či notebooku. I proto byl úspěšný. Novinky, které přináší JBL GO2 zvyšují cenu jen mírně - 125 Kč (5,- €). Je na vás zda si zakoupíte ještě původní model, který je navíc i v akci nebo půjdete do nového modelu, u kterého se už nemusíte obávat jakékoliv tekutiny.

Výdrž baterie
Oba modely uvádí 5 hodinovou výdrž přehráví na vestavěnou Li-ion polymerovou baterii. Tuto hodnotu po weekendovém testování můžeme potvrdit. Tato hodnota platí při přehrávání na průměrné hlasitosti. S maximální hlasitostí bude výdrž klesat. Na druhou stranu můžete reproduktor nabíjet přes microUSB konektor, tak jako většinu mobilních telefonů. Proto vám nic nebrání napojit reproduktor JBL GO2 například na powerbanku nebo notebook.