Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL má úplne novú sériu audio drobností pre deti

TechBox

06.06.2019

Pod značkou JBL se na trh dostal novou řadu audio produktů určený dětem. Jeho označení je příznačné, JR, tedy "junior". Svým ratolestem můžete dopřát přenosný reproduktor nebo sluchátka.
JBL JR300 a JR300BT
I děti rady poslouchají hudbu, tak proč jim to nedopřát. Předpokládám, že něco podobného si řekli v JBL při vymýšlení nových produktů pro naše mrňousů. Mezi prvními, které se dostaly už i na náš trh, jsou sluchátka JBL JR300.

Toto označení dostali sluchátka připojitelné ke zdroji zvuku přes 3,5 mm audio jack. Dynamické měniče mají velikost 32 mm a frekvenční odezvu 20 Hz - 20 kHz. Co je však důležité při nich vypíchnout, tak to je fakt, že výrobce omezil maximální hlasitost, produkovanou sluchátky, na 85 dB. Je to právě kvůli tomu, že jsou určeny pro děti.

JBL JR300

Jakož i při ostatních JBL sluchátkách jsou náušníky vytvořeny z pohodlného měkkého materálu a lze je pootočit a složit dovnitř k hlavovému mostu, abyste je dětem snadněji sbalili do kufru či batohu. Na výběr jsou aktuální v červeném a modrém barevném provedení za 24,99 €.

K dispozici jsou také v bezdrátové verzi jako JBL JR300BT, které mají s plně nabitou baterií přehrávat hudbu 12 hodin. Jejich cena je 49,90 € a děti si mohou vybrat modrou, růžovou nebo tyrkysovou barvu. V balení obou provedení je pro děti připraveny i malé překvapení v podobě pestrých samolepek, kterými si sluchátka mohou zkrášlit.

Pokud by vaši prcka raději upřednostnili poslech hudby přes hlasitý odposlech, můžete jim pořídit přenosný reproduktor JBL JR POP. Děti ho mohou pohodlně nosit například i na batohu, protože plátěné poutko lze snadno odepnout.

JBL JR300

Uvnitř reproduktoru je 1,5-palcový převodník, jehož jmenovitý výkon je 3 W a frekvenční odezva 190 Hz - 20 kHz. Reproduktor je napájen 600 mAh Li-Ion baterií s výdrží přehrávání hudby 5 hodin a je odolný vůči vodě podle IPX7. Takže si ho děti mohou klidně vzít ik vodě.

Zajímavostí tohoto šikovného repráčky jsou vícebarevné světelné efekty, které zpestří poslech hudby. I v jejich balení jsou pro Datura připraveny pestré samolepky. Za cenu 34,99 € mají vaše ratolesti na výběr ze šesti barev: tyrkysová, modrá, červená, zelená, růžová a fialová.

Distributor JBL na Slovensku, firma DSI Czech s.r.o., ve spolupráci se svým vybranými autorizovanými prodejci, připravuje během června 2019 zajímavé akční ceny na sluchátka této série pro děti "JR". Tak například kabelový model JR300 bude v červnu v akciové ceně 19,99 € a bezdrátová Bluetooth verze JR300BT bude stát 39,99 €.

Bude to dárek jak pro děti k jejich svátku MDD, tak i pro vás, rodiče, protože za ušetřené finance budete moci svým ratolestem dopřát nějaký ten dárek navíc.

Pošlete článek známému