Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL oslavuje 75. narozeniny

Peter Samuelis

23.03.2021

Společnost Harman prostřednictvím své renomované značky JBL už třičtvrtě století přináší svou vizi dokonalosti do světa ozvučení a hudby jako takové. Značka začala psát svou pozoruhodnou historii v roce 1946, kdy ji založil James B. Lansing. Svým ikonickým zvukem se JBL podílelo na nejznámějších eventech. Kvalitu zvuku a její energii si pochvalovali profesionálové, hudebníci i diváci. JBL prostě dává hudbě život způsobem, který lidé cítí všude, kde se s ní dostanou do kontaktu.
75. narodeniny

Vášeň pro inovaci
Při vývoji nových produktů přináší JBL své vlastní řešení. Objevuje nové technologie a vytváří vlastní nástroje, kterými dostává svou inovaci a tvůrčího ducha na jiný level. Od počátku pracovali JBL inženýři se svým talentem a vášní na produkci zlomových technologií, trendových audio produktech a také nastavovali nový standard v oblasti designu. Od skutečného a domácího kina, od HI-FI přes sluchátka, či přenosné reproduktory nebo car audio, všude tam zanechalo JBL svou nezaměnitelnou stopu. Ozvučovat ocenění Grammy nebo Oscarů, to se nedá říct o jakékoliv audio značce.

75. narodeniny

Pozoruhodné dědictví
Za posledních 75 let, hrálo JBL unikátní roli v hudební historii. Má speciální místo v srdci epických eventů, jakými jsou Woodstock, the Grateful Dead Wall of Sound nebo Tomorrowland. Dědictví ikonického zvuku má svůj počátek, kdy se zakladatel J.B. Lansing, inovativní inženýr rozhodl své troufalé sny proměnit ve skutečnost. Podařilo se mu to ozvučením prvních kin, sportovních událostí, jazzových klubů či koncertních arén. Také nejprodávanějšími přenosnými repráky nebo trend měnícími sluchátky se JBL podílelo na evoluci každodenního ozvučení. V současnosti jsou JBL reproduktory používané ve více než polovině světových kin, sportovních stadionech a hudebních prostorech. JBL je audio lídrem s více než 100 miliony prodaných kusů přenosných reproduktorů. Zároveň je nejrychleji rostoucí audio značkou v oblasti sluchátek.

75. narodeniny

Zdroj emocí
JBL ví, že zvuk je univerzální jazyk s unikátní silou, který překračuje hranice a rozdíly a tento zvuk dává hudbě, aby se dotkla lidské duše. Kromě světoznámých eventů hovoří JBL jazykem i naši slavní ambasadoři, mezi které patří Bebe Rexha, Mabel, Armin van Buuren, Lucas Hernandez nebo Giannis Antetokounmpo. JBL provází své posluchače každodenním životem, pomáhá jim najít neotřelost ve všednosti. V každém okamžiku i právě teď se lidé probouzejí poslechem hudby na JBL reprácích a sluchátkách. Nahlas zpívají cestou do práce ve svých autech ozvučených JBL technikou. Burcují se při sportování přes sluchátka nabitými technologiemi. Případně si užívají příjemný filmový večer při svém JBL soundbaru. Různými cestami a způsoby JBL znásobuje radost, kterou přináší člověku hudba.

Související produkty

Pošlete článek známému