infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL PartyBox 1000 s výkonom 1 100W je skutočná párty lahôdka

TechBox

03.12.2019

JBL s jejich řadou PartyBox vícekrát zvedlo obočí konzervativnějším zákazníkům. Pokud patříte mezi ně, položte si na hlavu cihlu. U PartyBoxu 1000 vám obočí uletí do stratosféry. Tento reproduktor je zřejmě nejhlučnější cirkus na kolečkách, a to doslova, s jakým jste se kdy setkali.
Při výkonu 1100W je zřejmě na místě se zeptat, jestli i zahradní párty není třeba přemístit na samotu. V paneláku výkon určitě nezkoušejte, na zahradě se připravte na vajíčkový nálet od sousedů. A pokud byste chtěli pochybovat, PartyBox 1000 ani při maximálním výkonu nechrčí. Vše zní přesně tak, jak má.

JBL PartyBox 1000

U tohoto párty reproduktoru zapomeňte na baterie, elektřinu musíte čerpat ze sítě. Proto chybí i napájení z auta, které bylo u některého z menších bratrů tohoto velikána. Autobaterie by utáhla možná úvodní znělku. V autě byste s PartyBoxem 1000 nepochodili také pro jeho rozměry.

Znáte ty černé plastové popelnice před rodinnými domy? Přesně tak velký je tento reproduktor. Hmotnost? 34,7 kilogramu! Proto výše zmíněné kolečka. Konektivita je v podstatě standard třídy PartyBox. Vstup pro mikrofon, kytaru, USB, AUX a vstupy a výstupy na RCA.

Nejprve vás zaujme vrchní strana reproduktoru. Na ní jako novinku najdete tlačítko pro přepínání mezi zdroji hudby a samozřejmě Bluetoooth tlačítko. Upoutá také možnost Smart DJ. Bass Boost má v tomto případě dvě úrovně. Ale ruku na srdce, toho všeho si všimnete až poté, co prozkoumáte DJ PAD. Tedy 16 tlačítek, které reagují na tlak a přítlak.

JBL PartyBox 1000

Těmito tlačítky měníte barvu osvětlení. To už není jen kolem reproduktorů, svítí celá přední plocha. Tlačítka též slouží pro spouštění přednastavených zvuků a mají různé mixážní funkce. Pokud se s nimi sžijete, bude až překvapeni, co vše se dá s tak jednoduchými efekty dělat.

Nechybí rýha na uložení smartphonu či tabletu. Trošku mě zamrzelo, že iPad Pro s 12,9 palcovou úhlopříčkou se sem nevešel doslova o milimetřík nebo dva. Na druhé straně, nabíjení zařízení z reproduktoru přes USB je perfektní vychytávka.

V balení naleznete i náramek Air Gesture, který má podsvícení barevně sladěné s reproduktorem. Je vybavený gyroskopem, díky čemuž můžete náramkem na dálku reproduktor ovládat. K dispozici jsou 3 gesta, což by se mohlo na první pohled zdát málo, ale věřte, že to bohatě stačí. Zapnout, vypnout nebo přepnout skladbu s náramkem zvládnete, pokud byste chtěli dělat cokoliv složitějšího, ovládání by bylo nekomfortní.

JBL PartyBox 1000

JBL PartyBox 1000 nabízí možnost spojit dva reproduktory pomocí funkce TWS, která využívá ke komunikaci Bluetooth. Rozsah dynamické frekvenční odezvy je 30 Hz až 20 kHz.

Otázkou je, zda se v JBL rozhodli pro správný poměr cena/výkon. Reproduktor stojí u slovenského distributora 999,00 €. Je to hodně? Upřímně, ani ne. Tento reproduktor není z těch, ke kterým jen připojíte přes Bluetooth telefon a zapnete Spotify. PartyBox 1000 je pro ty, co mají ambici být při pouštění písniček kreativní. Pokud byste si k reproduktoru dokoupili DJ ovladač, zaplatili byste o mnoho víc.

JBL PartyBox 1000

JBL PartyBox 1000 je trochu specifický reproduktor. Abyste ho ocenili, musíte mít v sobě namíchaný správný koktejl šílenosti, nevázanosti a obliby divokých večírků. Nabízí výkon, který rozhodně neustojí dvoupokojový panelákový byt, ale na zahradní párty vyčaruje jedinečnou atmosféru. Pokud chcete party posunout na vyšší úroveň, k dispozici máte DJ PAD tlačítka. Pokud si chcete party jen užít, ale mít hudbu pod kontrolou i na dálku, oceníte zase ovládací náramek.

Naše hodnocení: 95%

Výhody
+ Výkon 1100W
+ Ovládání a jeho kreativní možnosti
+ Náramek Air Gesture

Nevýhody
- přesun na kolečkách

JBL PartyBox 1000


Pošlete článek známému