infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL PartyBox On-The-GO: Hudobný reproduktor na oslavu

TouchIT

10.03.2021

Hudební reproduktor na tu správnou oslavu nebo posezení. Neztratí se v tělocvičně ani u ohně nebo bazénu. Je stavěn tak, abyste ho nosili všude s sebou a nemuseli se obávat jeho poškození. I proto odolá postříkání vodou a má přímo certifikaci IPX4. K reproduktoru se dají připojit kabelový mikrofon a kytara. Jeden mikrofon, a to bezdrátový, máte přímo v balení a dá se hned použít.
Z pohledu využití se podobá ostatním reproduktorům tohoto typu od JBL. Kromě tradičně silného a bohatého zvuku JBL Pro Sound přidává režim Bass Boost. Ten zesílí basy tak, že je rozhodně uslyšíte a ucítíte. I z toho důvodu je navržen tak, aby se využíval naležato. Máte možnost nastavit hlasitost kytarového vstupu i mikrofonu tak, abyste mohli vytvořit dokonalý doprovod k vaší hudbě. Propojení s počítačem nebo smartphonem je klasicky přes Bluetooth, ale máte možnost použít i flash disk a pouštět hudbu i bez připojeného zařízení.

JBL PartyBox OTG

Celkově máte k dispozici 100 W hudebního výkonu a komu je to málo, má možnost spojit dva reproduktory do jednoho, a to pomocí TWS systému, který využívají skutečná bezdrátová sluchátka. Nechybí světelné efekty, které se dají přepínat přímo na reproduktoru, ale také zcela vypnout. To ale pravděpodobně neuděláte, jsou natolik výborné a do večerní atmosféry jako ulité.

Zaujme vás:
- 100 W výkon a zesílené basy
- Světelné efekty
- Možnost bezdrátově spojit dva reproduktory
- Mikrofon ve standardní výbavě
- Odolnost vůči vodě IPX4
- Výdrž až 6 hodin na baterii

Pošlete článek známému