Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL predstavuje nový rad LIVE trojicou slúchadiel

TechBox

12.06.2019

Bezdrátová série sluchátek Live nabízí lepší výdrž baterie, hlasových asistentů nebo Ambient Aware a TalkThru. Nechybí charakteristický JBL zvuk.
JBL přichází s novou produktovou řadou JBL Live, která nahrazuje známou sérii JBL E. změna Svěží a moderní design, řada chytrých funkcí nebo lepší výdrž baterie. Chrakteristický JBL zvuk tradičně nabízí silnější basy a celkově je ve srovnání s JBL E na vyšší úrovni.

JBL LIVE 650BTNC
Vlajkovou lodí série je model JBL LIVE 650BTNC. Bezdrátová sluchátka mají 40mm měniče, přes které nabízejí charakteristický JBL zvuk se zvýrazněnými basy. Náušnice jsou spojeny tkaninovým pásem, který slibuje pohodlí, i když budete mít sluchátka nasazená na hlavě celý den. Výrobce uvádí 30hodinovou výdrž baterie při vypnuté funkci aktivního potlačení zvuku, pokud se nechcete nechat rušit sluchátka vydrží hrát 20 hodin spárované pomocí Bluetooth se zdrojem hudby. Za 15 minut nabíjíte baterii na 2 hodiny hraní. Na 100% za 2 hodiny.

Výrobce myslí i na situace, kdy se sluchátka jednoduše nabít nedají. JBL LIVE 650BTNC mají přibalený kabel s 3,5mm jack koncovkou. Stačí zasunout a můžete používat. O možnost telefonovat pomocí sluchátek nepřijdete ani se zapojeným kabelem. Ten má ovladač na přijetí hovoru, mikrofon a ovládání hlasitosti a skladeb.

JBL LIVE 650BTNC nabízejí možnost vícebodového připojení přes Bluetooth 4.2, díky kterému jednoduše přepnete z jednoho zdroje zvuku na druhý. Výrobce slibuje velmi nízkou latenci při přepínání.

JBL Live sluchadla

260 gramové sluchátka jsou vybavena aktivním potlačením okolního ruchu, rozumějí si s hlasovým asistentem od Google nebo Amazon Alexou, jejichž aktivujete jednoduchým ťuknutím na boltec, pokud ještě kvalitnějšímu zážitku vám má pomoct bezplatná aplikace My JBL Headpohones, jak pro Android, tak pro iOS, kterou dokážete ovládat nejen ekvalizér. Dostupné jsou ve třech barevných provedeních a to bílé, modré a černé.

JBL LIVE 500BT
Model JBL LIVE 500B se pyšní 50 milimetrovými měniči a funkcí Ambient Aware s technologií TalkThru, díky kterým budete moci komunikovat se svým okolím, aniž jste sluchátka skládaly z hlavy. JBL slibuje 30 hodinovou výdrž baterie, která je k dispozici po 2 hodinách nabíjení. Pokud spěcháte, za 15 minut nabíjení se baterie nakrmí na 2 hodiny hraní. Stejně vás může zachránit přibalený kabel s 3,5 mm jackem a ovládáním hudby, příchozích hovorů a mikrofonem.

Sluchátka mají hmotnost 231,6 gramů a také nabízejí hlasových asistentů. Dostupné jsou ve čtyřech barevných provedeních. Bílé, modré, červené a černé.

JBL Live sluchadla

JBL LIVE 400BT
I přesto, že model JBL LIVE 400BT je vstupním modelem do nové série nabízí funkci Ambient Aware a technologii TalkThru. Sluchátka s 40 mm měniči mají 24hodinovou výdrž baterie, vícebodové připojení a v případě potřeby můžete použít kabel umožňující ovládání sluchátek.

Nabíjejte však poctivě, protože při spojení pomocí Bluetooth je k dispozici, tak jako při předešlých modelech série aplikace, která rozšiřuje možnosti 185,8 gramových sluchátek. Dostupné jsou v černé, červené, modré a bílé barvě.

JBL Live sluchadla

Pošlete článek známému