infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL Pulse 4 roztancuje každú party unikátnou svetlenou šou

TechBox

02.01.2020

JBL Pulse 4 je právě ten druh zařízení, které ho na míle odliší od ostatních a nechá je doslova ve stínu. Do redakce nám přišel jeho nejnovější generace, který vypadá ještě lépe než předchozí verze. Během dlouhých večerů nám dělal milou společnost.

Jak již naznačuje název, reproduktor JBL Pulse 4 přináší posluchačům nejen vyvážený zvuk, ale i parádní vizuální show. Oproti předchozím generacím má Pulse 4 inovovaný design, který ho omladil. Spodní pryžová část zmizela, displej se rozšířil téměř na celou plochu zařízení. Ovládání se přesunulo z boku na horní lištu.

JBL Pulse 4

Dnes jsme spíše zvyklí na odlehčené výrobky, takže když jsem vybalil reproduktor, překvapila mě jeho poměrně vysoká hmotnost. V případě tohoto druhu zařízení jde o pozitivní fakt. Znamená to totiž, že výrobce nešetřil na zvukovém měniči, který má 5,7 cm.

Reproduktor má 96 x 96 x 207 mm, 1,26 kg a výstupní výkon 20 W. Nabíjí se přes USB-C (zhruba 3,5 hodiny). Přenos zvuku zajišťuje Bluetooth 4.2, frekvenční charakteristika je 70 Hz až 20 kHz.

JBL Pulse 4

Baterie v JBL Pulse 4 má kapacitu 7 260 mAh a vydrží 12 hodin na jedno nabití. Jak se na správný party reproduktor patří, nechybí mu voděodolnost (IPX7), takže se jeho majitel nemusí bát ani případného postříkání vodou nebo zmoknutím v dešti.

To, čím je JBL Pulse 4 jedinečným, je působivá světelná show. Zapomeňte na představu o barevné hudbě retro diskotéky, toto je úplně jiná liga! Barvy se slévají, mísí do různých odstínů a měnících se textur. Pokud si myslíte, že to bude zajímavé spíše pro děti, mýlíte se.

JBL Pulse 4

Nevím to jak v JBL dokázali, ale LED displej na JBL Pulse 4 je doslova hypnotizující. Provází vás oblíbená hudba a vy nevíte od tohoto zářivého divadla odtrhnout oči. Abyste naplno využili možnosti světelné show, potřebujete mít nainstalovanou aplikaci JBL Connect. Ta slouží k ovládání a nastavení různých režimů. Možností je neuvěřitelně mnoho, například Color Picker - vyfotíte interiér a následně přenesete barevné schéma pozadí do displeje.

Nezklamalo mě ani hudební podání. JBL patří pod skupinu Harman, která vyrábí špičkové hudební systémy Harman Kardon. Je třeba si však uvědomit, že tento model je určen spíše pro zábavu, kde naplno vyniká díky hudební a originální světelné show.

JBL Pulse 4

Jedinou věc, kterou bych Pulse 4 vytkl, je absence ekvalizéru. Tím však disponuje většina hudebních přehrávačů, takže to není něco, co by výrazně omezovalo funkcionalitu reproduktoru. Zařízení také nepodporuje handsfree, vzhledem k využití to nepovažuji za nedostatek.

Funkce JBL PartyBoost dokáže spárovat několik reproduktorů od JBL. Pokud máte dva, můžete využít režim Stereo, pokud je dáte dohromady více (maximálně 100), poslouží Party mód. Cena zařízení je 229 eur, prodává se v bílém a černém provedení.
Reproduktor JBL Pulse 4 si můžete zakoupit i v prodejní síti Electroworld, nebo si je nechte pohodlně doručit přímo až domů.

JBL Pulse 4

Naše hodnocení: 88%
výhody
+ Unikátní světelná show
+ Vyvážený prostorový zvuk
+ voděodolnost

nevýhody
- chybí mikrofon a 3,5 mm audio konektor
- nedá se využít jako power banka

JBL Pulse 4


Pošlete článek známému