infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL Xtreme 2 – bezdrátový reproduktor s 10 000 mAh baterií

TechBox

25.06.2018

Společnost JBL si pro nás toto léto opět připravila nový bezdrátový outdoor reproduktor. Nabízí sice vyšší cenu, ale zato se můžete u nového JBL Xtreme 2 těšit na pořádnou výdrž baterie.
Léto už klepe na dveře a téměř všichni se chystají někam k vodě. Ať už je to moře, koupaliště nebo jezero, výlet s partou se neobejde bez dobré hudby. I proto tu je JBL Xtreme 2.

Společnost JBL pokračuje v ověřené klasice a po designové stránce se drží válcovitého tvaru. Reproduktor je vybavený čtyřmi měniči a dvěma JBL basovými zářiči. Na povrchu najdete textilní membránu, která obaluje válcovitý reproduktor JBL Xtreme 2.

Přehrávání probíhá už klasicky přes technologii Bluetooth 4.2. Největším lákadlem je však 10 000 mAh baterie, která slibuje až 15 hodin přehrávání na jedno nabití, což však samozřejmě závisí na úrovni hlasitosti. 

JBL Xtreme 2

Nabití podle oficiálních informací trvá 3,5 hodiny. Co se týká odolnosti, reproduktor disponuje certifikátem IPX7, který ho chrání vůči vodě. Frekvenční rozsah reproduktoru je 55 Hz až 20kHz.

Jak už bývá u JBL zvykem, i reproduktor JBL Xtreme 2 disponuje funkcí Connect+, která umožňuje vzájemné propojení reproduktorů s ostatními reproduktory od JBL, které mají tuto funkci. JBL Xtreme 2 se může připojit k více než 100 takovým reproduktorům.

Jelikož reproduktor je objemnější, na jeho vrchní části najdete háčky na připojení popruhu na přenášení. Letní pivaře potěší otvírák na lahve, který najdete na samotném popruhu. Hmotnost reproduktoru je téměř 2,4 kilogramu a velikostí připomíná masivní kousek JBL Boombox.

Reproduktor JBL Xtreme 2 je k dispozici ve třech barevných zpracováních - černém, modrém a zeleném za cenu  7 500 Kč, což sice není zrovna nejméně, ale u značky JBL se můžete těšit na kvalitní zvuk.

JBL Xtreme 2

Pošlete článek známému