Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL Xtreme 3 verný a vďačný spoločník

TechBox

05.03.2021

S JBL Xtreme 3 získáte výkonný reproduktor se zvukem, který vás může doprovázet prakticky kdekoliv. Samozřejmostí je ochrana proti prachu a vodě, potěší i cena na úrovni původní generace.
Xtreme 3 nabízí hutný zvuk se čtyřmi měniči a dvěma basovými reproduktory. Lithium-iontová baterie s kapacitou 36,3 Wh nabízí 15-hodinovou výdrž a v pohodě ozvučí vaši party.

JBL Xtreme 3

Bezdrátové nabíjení, bezdrátová sluchátka, bezdrátové reproduktory. Vítejte v bezdrátovém světě, kde si velmi dobře vede známé JBL. Jeden takový mi, pečlivě zabalený, přistál na stole. Už jen velikost krabice naznačila, že jde o opravdu pořádný kus hardwaru. Na výběr je ve více provedeních, mě potěšil klasický černý odstín.

JBL Xtreme 3

Párování proběhlo okamžitě a bez komplikací. Výborně! Za pár vteřin mi na stole hrál a vibroval melodický rock pořádně nahlas, tak, jak se na party reproduktor patří. Samotný zvuk je plný s přirozenými výškami, příjemnými středy a skutečnými basovými tóny. Takových, jaké z miniaturních repráčků prostě nebudete nikdy slyšet. Kromě samotného reproduktoru najdete v balení popruh na přenášení s praktickým otvírákem na láhve a 60 W USB-C nabíječku. Ta dobře poslouží i na nabíjení smartphonů, tabletů či notebooků.

JBL Xtreme 3

Novinka pokračuje v dobře započaté práci svých předchůdců. Nabízí mohutný zvuk JBL Original Pro Sound, který zajišťují čtyři měniče a dva basové zářiče s maximálním výkonem 2x 25 W RMS (woofer) + 2x 25 W (tweeter) v AC módu (přes nabíječku). Výdrž na baterii je 15 hodin, v praxi zřejmě ještě více, protože reproduktor určitě nebudete žhavit naplno po celou dobu. Mně se ho za týden vybít nepodařilo.

Bezdrátově můžete přes Bluetooth připojit k reproduktoru dvě zařízení, známá funkce PartyBoost zabezpečí spárování dvou reproduktorů kompatibilních s JBL PartyBoost. Xtreme 3 má 136 x 298 x 134 mm při hmotnosti téměř 2 kg.

JBL Xtreme 3

Oproti předchozí generaci je lehčí o 400 gramů a přitom o 10 mm delší. Ani zde nechybí praktická možnost využití velké 36,3 Wh lithium-iontové baterie jako powerbanky. Bohužel i nyní je k dispozici pouze jeden USB-A port. Na zdařilé party by se jich sešlo víc, ale to v žádném případě nesnižuje kvalitu a určení, které tento extrémní divoch přináší.

JBL Xtreme 3

Koupí JBL Xtreme 3 získáte namakaného svalovce, který udělá pořádný rozruch všude tam, kam vaše noha vkročí. Vzhledem k tomu, co reproduktor nabízí, je jeho cena 7999,- Kč přiměřená. Let's Party!Také pro tyto vlastnosti získává JBL Extreme 3 Tip redakce.

Tip redakcie

Pošlete článek známému