infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

JBL Xtreme 2 detailně

Velmi populární reproduktor JBL Xtreme se dočkal vylepšení a přichází ve verzi 2. Všichni jste určitě už nedočkavě očekávali tento reproduktor. Pojďme se tedy podívat, jaké vylepšení jsou k dispozici oproti první verzi.

Tak, jak bylo ohlášeno, v reproduktoru je už zaintegrovaná podpora JBL Connect+, pro bezdrátové propojení reproduktorů a umožnění přehrávání naráz na více reproduktorů z jednoho zdroje hudby bez potřeby jakýchkoliv kabelů. Druhou očekávanou vlastností je už plná voděodolnost cerfifikací IPX7. To znamená, že reproduktor přežije bez újmy 30 minut v 1m hluboké vodě. Ale víme, jaké jsou další vylepšené vlastnosti?

Bluetooth konektivita byla povýšena na verzi 4.2. Uvnitř jsou osazené o 7mm většá wiifery a tak i frekvenční odezva nezačíná na původních 70Hz, ale jde až od 55Hz. Tweetry se sice zmenšily, ale rozsah se nezměnil. Nezměněná zůstala baterie, která je stále v kapacitě 10.000mAh při 15 hodinové době přehrávání. Odstranil se jeden USB výstup na nabíjení a proto už nemůžete teď nabíjet dvě zařízení naráz, což zase až tolik nevadí.

Daní za plnou voděodolnost jsou o něco větší rozměry a téměř 300g přídavek na váze oproti jeho předchůdci. Ostatní věci jsou designového charakteru, které si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. 

JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2

Pošlete článek známému