Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

#JBLDIZAJN - kreativní soutěž, která přinesla více než 200 grafik a fotografií

Peter Samuelis

04.06.2021

V průběhu dubna jsme uspořádali kreativní soutěž pro všechny milovníky kvalitní fotografie a grafického designu. Veškerý tento povyk vznikl v našich JBL hlavách, když jsme přemýšleli, jak zapojit fanoušky do tvorby našich nových webových stránek.
Více než 200 grafik a fotografií
Úkol byla jednoduchý - vytvořit grafiku nebo fotografii, na níž se musel nacházet JBL produkt. Vítězné dílo mělo být umístěno na hlavním banneru na našem novém webu. Na zapojení se do soutěže bylo nutno vytvořenou grafiku či fotografii přidat na svůj instagramový účet spolu s hashtagem #jbldizajn. Do soutěže nám přišlo více než 200 originálních výtvorů. Níže si můžete vychutnat ty nejlepší.

JBL Dizajn
Autor: Mário Kravčák

Pro designéry, designový JBL Clip 4
Když jsme do soutěže vybírali produkty, tak jednoznačná volba padla na JBL Clip 4. Jednak z důvodu, že JBL přišlo teprve nedávno s redesignem svých produktů, který spočíval zejména v masivním vyobrazení loga. Clip 4 přitom prošel asi nejzásadnější změnou oproti minulé generaci. Prostě se po designové stránce náramně povedl.

JBL Dizajn
Autor: Štefánia Majerníková

JBL Dizajn
Autor: Patrik Vais

Máme nový banner
Kromě toho, že jsme tedy odměnili 3 nejlepší díla designovým reproduktorem JBL Clip 4. Po finálním hlasování na našem Facebooku jsme poznali celkového vítěze resp. vítězku Štefánii Majerníkovou. Její grafiku jsme po skončení soutěže umístili na náš nový web.

Milí JBL fanoušci, už se těšíme na vaše výtvory při další soutěži.

Pošlete článek známému