infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Malé, hravé, odolné, ideálne na leto

High & Style

18.07.2019

JBL rozšiřuje nabídku sluchátek a přenosných odolných reproduktorů o několik novinek určených pro malé hifisty. Nejde přitom o žádné hračky na jedno použití, ale o poctivě navrženy modely připraveny snést i méně šetrné zacházení.
Sluchátka JBL JR300 a příbuzný bluetooth model JR300BT charakterizuje odolná skládací konstrukce, plochý odolný kablík, a také zářivé dětské barvy. Na výběr jsou v modrém, tyrkysovém, červeném a růžovém provedení. Sluchátka jsou osazeny dvojicí 32 mm dynamických měničů, jejichž maximální hlasitost nepřesáhne 85 dB, čímž jsou naprosto bezpečné pro dětský sluch. Vnitřní část hlavového mostu i náušníky jsou čalouněné jemnou měkkou napodobeninou kůže pro komfortní nošení a poslech. Ovládací tlačítka jsou velikostí i designem přizpůsobena pro bezproblémovou manipulaci. Verze vybavená bezdrátovou technologií bluetooth zvládne na plné nabití celých 12 hodin poslechu. To může být z vlastních zkušeností u dětí i týden, či déle trvající cyklus. Dosah bluetooth vysílače je slušných 15 metrů. Sluchátka jsou vybavena rychlonabíjením a pro dosáhnutí hodinového přehrávání jim postačí 10 minut na nabíječce. V balení je sada veselých samolepek, kterými si děti mohou své sluchátka dotvořit podle svých představ. Základní kablíková verze JR300 váží pouhých 108 gramů a bezkabelové JR300BT pouze o pět gramů více, což v globálu neznamená pro dítě téměř absolutně žádnou zátěž. Obě verze sluchátek bude možné během června koupit u vybraných prodejců za zvýhodněnou cenu uvedenou v závorce v části technické parametry.

HODNOCENÍ

+ Odolné provedení, barevné provedení, výdrž baterie, maximální bezpečí
- žádné

JBL JR300BT

Pro mě a mé dvě rostoucí ratolesti byl však větším lákadlem než samotné sluchátka přenosný odolný reproduktor JBL JR POP. Stylový odolný design, pestrá paleta barevných provedení a skutečně fajnový zvuk potěšily dokonce i mě. Kompletně pogumované tělo reproduktor má stupeň ochrany IPX7, a je vybaven pevnou látkovou přezkou na klasický cvokový patent. Ten umožňuje přichytit reproduktor na poutko na kalhotách, batoh, koloběžku .... prakticky kamkoliv. S IPX7 se nemusíte obávat, že by děti reproduktor odrovnali během jednoho léta. Když ho náhodou zapomenete na pískové pláži a neodnese ho noční odliv, stačí reproduktor opláchnout sladkou vodou a jde se dál. Pokud si ho příliv odnese bude vyhrávat dokud mu nedojde šťáva zabudované baterie a to může trvat až celých pět hodin. Jelikož reproduktor pokrývá rozsah až do 20 kHz, kde už začíná pásmo ultrazvuku, užijí si jeho vysoké frekvence i pod hladinou plovoucí savci. Repráček je vybaven i několika světelnými režimy a samozřejmě sadou zábavných samolepek pro vlastní dětskou personalizaci. Mne u tohoto repráčky oslovil i samotný zvuk, který nemá daleko od dospělé verze JBL Clip2, který mám připevněný na svém batohu. Mám i aktuální třetí generaci no a ta je už zvukově o něco dál. JBL JR POP je dostupný ve fialové, růžové, zelené, tyrkysové, modré a také červené barvě.

HODNOCENÍ
+ Vysoká odolnost, pěkný design, barevná hudba
- žádné

JBL JR POP

Pošlete článek známému