infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Máskačová farba je trendy

Již v roce 1943 se časopis Vogue věnoval trendům maskáčového vzoru a začlenil jej do světa módy. Skutečný boom přišel v roce 1971, kdy časopis představil fotografie dívek oblečených ve vojenské výstroji. Dnes je kamuflážní oblečení a doplňky dostupné v různých tvarech, barvách a stylech - od spodního prádla až po boty. Firma JBL s těmito barvami začala experimentovat před pár lety a dnes si můžete téměř každý model přenosných reproduktorů vybrat i v maskáčové barvě.
JBL Clip 3 Squad
Maličký přenosný reproduktor s praktickou karabinou je vhodný jako doplněk na batoh, na opasek, nebo kamkoliv, kde byste ho chtěli zavěsit.

JBL Clip 3 Squad

JBL Flip 5 Squad

V nejprodávanější modelové sérii Flip nesmí maskáčová barva chybět. JBL Flip není třeba představovat. Jedná se o nejlepší poměr cena/výkon.

JBL Flip 5 Squad

JBL Charge 4 Squad
"Přerostlý" model Flip s funkcí powerbanky. Chcete-li kromě reproduktoru mít s sebou i powerbanku, sáhněte po tomto modelu.

JBL Charge 4 Squad

JBL Xtreme 2 Squad
Název Xtreme není samoúčelný. Jedná se o extrémní zvuk v kompaktním těle s extrémním výkonem.

JBL Xtreme 2 Squad

JBL Boombox 2 Squad
Boombox nabízí nekompromisní hlasitý a kvalitní zvuk při zachování kompaktnosti a přenositelnosti.

JBL Boombox 2 Squad

Vlastníte nějaký model v barvě Squad? Pošlete nám své fotky, jak se dokáže váš reproduktor v maskáčové barvě dokonale maskovat v přírodě.

Pošlete článek známému