Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

NAY TECHBOX roka 2018: Predstavujeme slúchadlá a soundgear od JBL

TechBox

02.01.2019

I v aktuálním ročníku soutěžní ankety NAY TECHBOX roku 2018 můžete hlasovat za ty nejlepší produkty, bankovní aplikace a operátorů. Mezi nejlepšími nechybí ani vynikající sluchátka JBL Under Armour Sport Wireless Train a JBL Soundgear BTA, které jsou nominovány v kategorii SLUCHÁTKA a INOVACE roku 2018.
JBL je americká společnost, kterou vlastní další známá společnost - Harman International. Založena byla v roce 1946 a v současnosti je americkým lídrem v oblasti profesionálních zvukových systémů, ale vyrábí i oblíbené audio zařízení do domácností a automobilů. Nominace špičkových produktů JBL tak v naší anketě nemohou chybět.

JBL Under Armour Sport Wireless Train
Bezdrátová sluchátka JBL Under Armour Sport Wireless Train jsou určeny hlavně na sportování. O bezdrátový přenos zvuku se stará Bluetooth ve verzi 4.1, který spolu s funkcí JBL Charged Sound zajistí výrazné zvukové podání s bohatými basovými tóny.

Sluchátka mají 32 ohmové, 40 mm dynamické měniče, které nabízejí frekvenční rozsah od 16 Hz do 20 kHz. Baterie s kapacitou 610 mAh zajistí 16 hodin přehrávání, nabíjí se 2 hodiny, 5-minutové rychlonabíjení však zajistí jednu hodinu přehrávání.

JBL Under Armour Sport Wireless Train mají robustní design, odolnost třídy IPX4 otestovali přímo sportovci a potvrdili, že skutečně odolávají potu a náročným požadavkům při tréninku. Náušníky UA SuperVent kopírují vnější ucho a poskytují potřebnou prodyšnost ve speciální, rychleschnoucí textilii, která je odnímatelná a může se prát v rukách. Náušníky uchovávají uši v chladu a suchu, zatímco povrch hlavového mostu Under Armour poskytuje potřebnou stabilitu.

JBL Under Armour Sport Wireless Train

Technologie TalkThru ztlumí hudbu a zapne mikrofon s potlačením okolního hluku. Sportovec tak může telefonovat i během tréninku, aniž si musel sundávat sluchátka.

Sluchátka jsou k dispozici v černém nebo černo-červeném provedení. Prodávají se za 199 eur. V balení se kromě sluchátek nachází tvarované tvrdé pouzdro, napájecí kabel a audio kabel.

Chcete-li ocenit funkce, které sluchátka JBL Under Armour Sport Wireless Train přinášejí, podpořte je v kategorii SLUCHÁTKA soutěžní ankety NAY TECHBOX roka 2018.

JBL Soundgear BTA
JBL nám přineslo zajímavou inovaci a novou možnost poslechu. K poslechu hudby přes sluchátka nebo reproduktory nám nabízí další možnost, nositelný Bluetooth reproduktor, díky kterému budete moci využívat přednosti obou řešení. JBL Soundgear BTA hraje pouze pro uživatele, neruší tedy jeho okolí, ale akusticky ho neoddělí od zbytku světa. Při vaření v kuchyni může tedy například maminka poslouchat hudbu a zároveň zaregistrovat pláč dítěte. Soundgear BTA vytvoří vlastní osobní zvukovou zónu.

JBL Soundgear BTA mají ergonomický tvar, který jemně spočívá na bedrech. Vyroben je z příjemných materiálů a spolu s jednoduchým ovládáním zprostředkuje jedinečný zvukový zážitek a pohodlné nošení. Reproduktory umožňují snadné přepínání z jednoho Bluetooth zařízení na druhé, může se z něj i telefonovat.

JBL Soundgear BTA

Čtyři reproduktory s posílením basů poskytují výkon 2 x 3 W, což je více než dostačující. Baterie má vydržet 6 hodin, ale nám v redakci se podařilo překročit tuto hodnotu. Frekvenční rozsah reproduktorů je 100 Hz až 20 kHz s citlivostí 96 dB, nabijí se za 2 hodiny, Bluetooth je ve verzi 4.0. Zařízení má hmotnost 350g.

JBL Soundgear BTA se prodává za 199 eur. Kromě zařízení se nachází v balení optický, zvukový a nabíjecí kabel, ale i bezdrátový zvukový vysílač TV Bluetooth BTA20. Ten umožňuje pohodlné připojení k televizoru přes optický nebo 3,5 mm konektor.

Chcete-li ocenit funkce, které přináší Bluetooth reproduktor JBL Soundgear BTA, podpořte ho v kategorii INOVACE soutěžní ankety NAY TECHBOX roka 2018. Hlasováním v anketě jste automaticky zapojeni do soutěže o hodinky Apple Watch Series 4 (40 mm), smartphone Xiaomi Mi A2 Lite ( 32 GB) s roční licencí ESET Mobile Security, přenosný reproduktor JBL Charge 4 a smartphone Samsung Galaxy A8.

Podrobná pravidla soutěžní ankety NAY TECHBOX roku 2018 najdete na web stránce NAYTECHBOXroka.sk. Hlasovat můžete do 10. ledna 2019.

Pošlete článek známému