infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Nech vám neujdú tie najlepšie produkty pre rok 2019/2020

Víte co je EISA? Ne? EISA je jedinečné sdružení 55 specializovaných časopisů z 29 států. Mezinárodně známé jako evropské ceny EISA, zahájili svou činnost v roce 1982, kdy šéfredaktoři pěti evropských foto magazínů celkem poprvé zvolit "Fotoaparát roku". Tehdy neměli tušení, že z jejich setkání o pár let později vznikne asociace EISA - European Imaging and Sound Association.
A právě toto sdružení rozdalo několik ocenění ze kterých si to své odnesli i produkty JBL PartyBox 100, JBL Reflect Flow, JBL Live 650BTNC a Kenwood DMX8019DABS. Všechny oceněné produkty jsou u nás k dispozici v nabídce a můžete si je již nyní okamžitě objednat. Pojďme se nyní společně podívat na hodnocení porotců jednotlivých produktů.

JBL PartyBox 100JBL PartyBox 100 jako nejlepší party reprosoustava.
Ať už relaxujete doma nebo se bavíte v noci s PartyBox 100 od JBL si užijte pohlcující zvuk po celý den. Chcete-li svoji hudbu posunout na vyšší úroveň, jednoduše spojte dva z těchto přenosných reproduktorů přes Bluetooth a vychutnejte si výbušný zvuk. V odolném pouzdře se nachází baterie s kapacitou 2500 mAh, která poskytuje 12 hodin času přehrávání. Dále jsou zde dva basové reproduktory a dva výškové reproduktory, přičemž režim BassBoost rázně tvrdí muziku! A nezapomeňte, že k touto party reproduktoru lze připojit i kytaru nebo mikrofon a na vaší párty si mohou zahrát i přítomni umělci. To vše spolu s volitelně blikajícími světelnými efekty v přední části reproduktoru zajistí, že vaše oslavy s JBL PartyBox 100 se stanou nezapomenutelné.

JBL PartyBox 100

JBL Reflect FlowJBL Reflect Flow jak nejlépe sluchátka do uší

Sluchátka patří mezi vyhledávané zařízení a v této kategorii produktů není nic lákavější než skutečné bezdrátová sluchátka. Jsou to miniaturní zařízení, které po nasazení do uší téměř není vidět a fungují zcela bez kabelů. Sluchátka JBL Reflect Flow jsou navrženy pro nadšence sportu, kteří chtějí být motivováni dynamickým zvukem ze sluchátek i bez kabelů, které by jim mohly překážet. Patentovaná ergonomie Freebies, jednoduché připojení ke Google Now a Siri, krytí až IPX7 a více než 30 hodin doby přehrávání na baterii dělají z JBL Reflect Flow ideální volbu pro ty, kteří rádi cvičí a přitom chtějí vypadat sportovně..

JBL Reflect Flow

JBL Live650BTNCJBL Live 650BTNC jsou nejlépší spotřebitelská sluchátka s potlačením hluku.
Hledáte-li sluchátka s funkcí Noise Cancelling, ve vašem seznamu by měl velmi vysoko figurovat over-ear model JBL LIVE 650BTNC se skvělým poměrem výkon / cena. Nejenže je zvuk harmonický a dobře vyvážený, ale díky Bluetooth 4.2 Můžete dosáhnout audiofilské maxima, alespoň v této kategorii. A pokud jde o kvalitu poslechu při zapnuté funkci ANC, nemusíte mít žádné obavy - JBL si s tím na rozdíl od konkurenčních modelů poradí s přehledem. Model LIVE 650BTNC je k dispozici ve třech barvách a konstruktéři vsadili na moderní materiály: most tvoří ocelový pásek v plastovém pouzdře, čalouněný hrubší syntetickou tkaninou, náušníky z paměťové pěny chrání jemná umělá kůže. Při zcela nabité baterii vydrží hrát až 30 hodin, se zapnutou funkcí ANC asi 20 hodin. Pouhých dotykem lze zapnout asistenty Google nebe Alexa a k dispozici je i hands-free.

JBL Live650BTNC

Kenwood DMX8019DABSKENWOOD DMX-8019DABS jako nejlepší jednotka do auta

Zábava v automobilu se mění a DMX-8019DABS jde naprosto s trendy propojení světa. KENWOOD vypustil optickou mechaniku a vestavěnou navigaci, ale ponechal 7 "HD displej a DAB +. Tým zajistil, že je toto 2DIN multimédium dostupnější a připraveno na spolupráci s vaším smartphonem nebo jinými přenosnými zdroji médií. Tato vlajková loď řady DMX má USB, HDMI, Bluetooth, bezdrátový Apple CarPlay a zrcadlení Android telefonu přes WiFi i přípravu pro Spotify. Přehrávání Hi-Res audia je podpořena DSP pro doladění zvuku a DMX-8019DABS tak tvoří kompletní hudební a informační celek.Kenwood DMX8019DABS