infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Nejzábavnější reproduktor JBL GO se dočkal nástupce. Jaká je jeho druhá generace JBL GO 2?

Appliště

14.08.2018

Jistě máte v podvědomí jeden z nejpopulárnějších reproduktorů posledních dob JBL GO. Jedná se o malinkou krabičku, která hraje na své rozměry opravdu hezky. Výrobce na trh uvedl již jeho druhou generaci v podobě JBL GO 2.
Nutno říci, že původní JBL GO nastavil laťku hodně vysoko. Repráček byl vyroben opravdu kvalitně, byl krásně lehký, mobilní a na cestách hrál skvěle. Samozřejmě, že jeho zvuková reprodukce nebyla taková, jako u klasických domácích reproduktorů, ale v poměru velikost/výkon/cena neměl téměř konkurenci. Výrobce už představil jeho nástupce a to s pojmenováním JBL GO 2.

JBL GO2

Malý produkt, malé balení

Balení JBL GO 2 je opravdu strohé a kromě samotného produktu, nabíjecího kabelu a návodů v něm nic jiného nenajdete. Proč také, nic víc ani nepotřebujete. Co se týče nabíjecího kabelu, tak ten je stylově oranžový a jedná se o zatím stále velice rozšířený microUSB. Pokud si tedy kabel zapomenete doma, neměl by být problém sehnat nějaký náhradní. Reproduktor se prodává ve dvanácti různých barvách – například v modré, červené, žluté, zelené, bronzové, šedé a dalších.

Reproduktor je vyroben z kvalitního plastu, který odolá pádům a nepřízni počasí. Mřížka reproduktoru je poté samozřejmě kovová. Plast je ale opravdu kvalitní a nemusíte se bát, že by se po nějakém tom delším používání nějak zničil či zdeformoval.

JBL GO2

Zakulacená dvojka
Pokud si porovnáte 1. a 2. generaci reproduktorů JBL GO, tak na první pohled vidíte, že druhá generace je zaoblenější. Původní byla totiž opravdu hodně hranatá, a jednalo se v zásadě o dokonalý kvádr. Velikostně je na tom JBL GO 2 velice dobře a bez problémů ho strčíte do kapsy u kalhot. Mobilita je u tohoto reproduktoru na prvním místě a musím říci, že výrobci se to opravdu povedlo.

JBL GO2

Co se týče tlačítek a dalších konektorů, tak na horní straně naleznete ovládací panel, na kterém se zařízení zapíná, reguluje se mu hlasitost či aktivuje párovací mód pomocí Bluetooth. Na pravé straně se poté nachází vodotěsná krytka, pod kterou je nabíjecí microUSB a také konektor pro 3,5 mm jack konektor. Pokud tedy nemůžete přehrávat hudbu bezdrátově, vystačíte si s 3,5 mm kabelem. Dík