Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Nové bluetooth slúchadlá od JBL v sérii Endurance

To, že firma JBL odkoupila značku Yurbuds udělala velký krok směrem do segmentu sportovních sluchátek. Yurbuds byla synonymem mezi sportovci. Dnes tato značka již neexistuje a všechny patenty a technologie již používá značka JBL ve svých sportovních sluchátkách. Jeden z takových modelů jsou nově představeny sluchátka JBL Endurance Run BT.
Představení sluchátek
Jedná se o základní bezdrátové sportovní sluchátka, které obsahují vše potřebné. Nenavyšují zbytečně cenu věcmi, které využije minimum sportovců. Takto máte k dispozici téměř všechny patentované technologie od Yurbuds, kvůli kterým jsou sluchátka ideální pro sport. TwistLock ™ a FlexSoft ™ technologie zajišťují, že sluchátka jsou ergonomicky tvarované tak, aby sedly téměř každému bez nežádoucího tlačení a nevypadávaly při pohybu. Toto jsme si už sami několikrát otestovali i při dražších sluchátkách a opravdu to funguje.

JBL Endurance Run BT

JBL Endurance Run BT

Určitě mi dáte za pravdu, že když se rozhodnete přestat poslouchat hudbu, kam odložit sluchátka. Zde se nemusíte s touto myšlenkou zabývat. Každý měnič obsahuje magnet a tak sluchátka magneticky sepnete kolem krku. Odpadá tak problém, kam jejich odložit a víte že jejich neztratíte.

JBL Endurance Run BT

JBL Endurance Run BT

Nějaká voděodolnost je již standardem v JBL. Ani u tohoto modelu to není jinak. Sice to není úplná vodeodlnosť s certifikací IPX7, ale IPX5. Přece i název sluchátek hovoří o tom, že jsou primárně určeny na běh a IPX5 certifikace bohatě postačuje. IPX5 znamená odolnost proti stříkající vodě (voda z 6,3 mm trysky míří na zařízení ze všech úhlů, při průtoku 12,5 litrů za minutu a tlaku 30 kN / m2 během 3 minut ze vzdálenosti 3 metrů), což v překladu znamená, že jsou odolné i vůči potu.

Velmi se nám líbila technologie F