Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Nové inovavané modely JBL PartyBox sa vyvinuli k lepšiemu

Před dvěma lety vtrhl na trh nový segment reproduktorů: tzv. PartyBoxy udělaly pořádný vítr v nabídce reproduktorů a okamžitě se staly populárními. Po dvou letech si pro nás firma JBL připravila další inovované modely. Vyplatilo se počkat?
JBL PartyBox 310
Nový model je pokračovatelem nejúspěšnějšího modelu Partybox 300, který se objevil na trhu jako první. Nový model je opravdu jen evolucí. Nenabízí vyšší výkon, ani širší frekvenční odezvu nebo výdrž. Jsou to spíše drobnosti, které chyběly a které požadovali zákaznici.

Pod kapotou se vyměnil čip Bluetooth, který povýšil na verzi 5.1. Ostatní novinky jsou viditelné pouhým okem. Přibyly kolečka a vysouvatelná rukojeť pro snadné přenášení tohoto téměř 17.5kg vážícího reproduktoru. Všimnout si také můžete, že na zadní straně jsou všechny konektory pod krytkou. I díky tomu PartyBox 310 disponuje certifikací voděodolnosti IPX4.

Na vrchní straně kromě klasických tlačítek, které změnily design, přibyly i další. Ty slouží pro přepínání zdroje hudby či nastavení zvuku podle vlastních preferencí. Navíc tyto ovládací tlačítka mají vestavěné podsvícení, které se ve tmě aktivuje. Už nemusíte po tmě tápat, kde je konkrétní knoflík. JBL PartyBox 310 lze nastavovat a ovládat také pomocí aplikace z telefonu (iOS, Android). Pomocí nové aplikace, která je kompatibilní pouze s modelem PartyBox 310, je možné si přizpůsobovat i světelné efekty.JBL PartyBox On-The-Go
Tento "mini" model, jak už název napovídá, je určen na cesty. Předností by mu měla být jednoduchá přenositelnost, i když má hmotnost 7.5kg. Vyplňuje tak mezeru mezi JBL Boombox 2 a JBL PartyBox 100. Jeho výkon je neuvěřitelných 100W RMS s frekvenční odezvou 50Hz - 20kHz. Funkcionalitu si ponechává z vyššího modelu JBL PartyBox 100. Má vestavěnou baterii s výdrží až 6 hodin, bluetooth streamování či přehrávání z USB klíče a vstupy pro mikrofon/kytaru.

JBL PartyBox OTG stejně jako model 310 získal certifikaci voděolnosti s úrovní IPX4. Přenositelnost reproduktoru je ve stylu modelu Xtreme. Dva prvky na které přicvaknete popruh tak, abyste reproduktor jednoduše přenesli na rameni. Popruh má také integrovaný otvírák na láhve. Není nic horšího, než mít co pít, ale nemít to jako otevřít.

Příjemným překvapením je to, že v balení se nachází také bezdrátový mikrofon pro tu správnou párty s dosahem až 10 metrů.


Zůstaňte s námi a dozvíte se více

Jakmile budou tyto modely fyzicky na Slovensku určitě je pořádně prověříme ze všech stran. Cena za PartyBox 310 bude 499,- € a za PartyBox On-The Go 299,- €.

Jste již rozhodnuti pro konkrétního favorita? Oba modely získaly letos i prestižní ocenění RED DOT.

Red Dot Winner 2020

Pošlete článek známému