Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Recenzia JBL Clip 3: Reproduktor pre mladých

TouchIT

18.02.2019

Hodí se i pro cestovatele a výrobce ho zkonstruoval tak, abyste ho mohli mít připnutý na batohu nebo na nějakém poutku. Má karabinu a celkově jde o dost pevný reproduktor. Má vodotěsnost IPX7. Odolá dešti, ale ponoření do bazénu by nemusel úplně zvládnout. Je stavěný spíše na náhodné postříkání. Když ho umažete, můžete ho mokrým hadrem umýt.
Konstrukce a zpracování reproduktoru se povedly. Karabina je součástí kovového kruhu, čímž je reproduktor podstatně více zpevněný. Přežije i pády na zem. To jsme si při testu odpustit nemohli.

Další podstatná věc v oblasti materiálu je gumová spodní část. Reproduktor nebude klouzat na žádném povrchu. MicroUSB a audiovstup jsou chráněny gumový krytem. Tlačítko pro zapnutí reproduktoru a zapnutí Bluetooth je na bočním oválu. Úprava hlasitosti a multifunkční tlačítko je na horní straně. Spárování je jednoduché, nevyžaduje žádné speciální znalosti. Baterie vydrží až 10 hodin přehrávání. Reproduktor má v sobě mikrofon, takže je použitelný i na přijímání telefonátů.

Zvuk je velmi dobrý, zvláště když vezmeme v úvahu, že jde jen o mono reproduktor. Překvapily nás basy a celkové podání zvuku. Obsahuje všechny podstatné tóny. Výšky jsou méně výrazné. Své skladby si ale vychutnáte v dostatečné kvalitě.

JBL Clip3

Výhody

+ Odolnost IPX7
+ Konstrukčně a materiálově promyšlený
+ Kvalita zvuku včetně nízkých tónů
Nevýhody
- žádné podstatné

Verdikt
JBL Clip 3 je rozměrově malý reproduktor, má ale vše podstatné. Proto si svou cenu obhájí. Jako jeden z mála podobných modelů přináší praktický design na ven, dlouhou výdrž baterie a dobrý zvuk.

Pošlete článek známému