Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Recenzia JBL Flip 5: Produkuje najlepší zvuk v našom teste

TouchIT

07.07.2020

Toto je kompaktnější kousek s velmi dobrým zvukem. Právě proto mnohé zaujme. Má vše potřebné, co od JBL očekáváte. Sestava dvou širokopásmových měničů je doplněna o boční pasivní zářiče. Stále je voděodolný a přežije půlhodinu v hloubce jednoho metru. Dá se použít horizontálně i vertikálně. Klidně nalijte vodu do jednoho z bočních zářičů a při silných basech se sama vystříká.
Podobně jako u jiných modelů v testu, i zde použil výrobce látkový potah. Snadno jej umyjete a zároveň chrání reproduktor při pádech. To také díky svému válcovému tvaru a bočním výstupkům. Jsou gumové a přečnívají tak, aby chránily reproduktor při dopadu na hranu.

JBL Flip 5

Skutečně jsme ocenili, že se nabíjí přes rozhraní USB-C. Port je na zadní straně a je voděodolný, výrobce ho nijak nezakrýval. Vedle něj je souprava bílých LED diod jako ukazatel stavu akumulátoru. Na zadní straně je tlačítko pro zapnutí a párování s Bluetooth. Najednou se dají k reproduktoru připojit dvě zařízení a je možné přepínat se mezi nimi. Na spojení více reproduktorů je zde funkce JBL Connect+ a tlačítko je na horní straně. Jsou zde také samostatná tlačítka hlasitosti a multifunkční Play, které dvojitým stiskem posune přehrávání na další skladbu.

Zvuk
Reprodukce je kvalitní a z tohoto hlediska nemáme reproduktoru co vytknout. Ocenili jsme jeho výborný zvuk. Čistý při vysokých tónech a zřetelný při středních. To je něco, co mnozí pocítí pouze u dobrých sluchátek. Uslyšíte i ty nejjemnější detaily. Basový doprovod je dynamický a rázný, není ale nijak přehnaný.

TOP argument
Super zvuk v malém těle

JBL Flip 5

Výhody
+ Voděodolný, certifikace IPX7
+ Vyvážený zvuk
+ Kompaktní rozměry

Nevýhody
- Bez možnosti telefonování

Verdikt
JBL Flip 5 produkuje nejlepší zvuk v našem testu. JBL ví, jak dělat zvuk a dokázali to i na svém inovovaném modelu z minulé série. Je voděodolný a ještě se vejde všude s vámi.

Pošlete článek známému