Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Recenzia JBL Partybox 100: Ozvučte svoju párty

TouchIT

23.06.2020

Samostatná kategorie mezi multimediálními reproduktory. Toto je reproduktor na ozvučení párty, kde budete mít i 30 lidí. Ideální do vnitřních i venkovních prostor. Nemá ale krytí, takže je třeba dbát na to, aby nezmokl. Dá se používat nastojato i naležato.
Reproduktor má ochranné gumičky na obě polohy. Je zde možnost připojit USB zařízení pro přehrávání hudby a mít z něj nezávislé zařízení i bez připojeného smartphonu. K tomu lze připojit zařízení i přes AUX vstup a ještě je zde konektor na kytaru a mikrofon. Na přední části jsou umístěny po obvodu obou měničů světelné prvky. Vizuálně vypadají velmi dobře a na výběr jsou tři režimy - Meter, Pulse a Party. Jedním tlačítkem se dají vypnout. My se ale přimlouváme za jejich zapnutí. Jde o velmi pěkné efekty. Výrobce si s kruhovými prvky pohrál a světelné animace implementoval velmi dobře.

JBL PartyBox 100

Na horní straně reproduktoru jsou ovládací prvky na hudbu a je zde i režim Bass Boost. Je to skutečně silný a dynamický basový režim. Nejraději jsme hudbu poslouchali právě v tomto režimu.

Kdybyste měli dva kompatibilní reproduktory, funkcí TWS (True Wireless Stereo) je spojíte k sobě do stereo režimu. Propojit se dají i linkovým vstupem, nemusíte používat bezdrátový režim.

Zvuk
Zážitek z reprodukce je intenzivní. Není třeba používat reproduktor při vysoké hlasitosti. Právě při nízké až střední hlasitosti tvoří silný a dominantní zvukový prvek. Díky tomu se hodí i na ozvučení menší místnosti jako hudební doprovod a pro vytvoření atmosféry. Kupujete tak univerzální reproduktor. Menší nepřesnosti zde jsou, avšak jde jen o detail, a to zejména v oblasti výšek. Na párty se však nikdo nebude dívat po takových detailech a na reproduktor se dá spolehnout.

JBL PartyBox 100

Výhody
+ Dynamika zvuku a výkon
+ Možnost přehrávat hudbu z flashdisku
+ Světelné efekty

Nevýhody
- Menší nepřesnosti v oblasti výšek

Verdikt
JBL Partybox 100 je silný kalibr a to nejlepší, co aktuálně můžete na párty použít. Jen pozor, ať nezmokne. Jinak si stačí jen vychutnávat silný a značně vyvážený zvuk. Světelné efekty jsou hezké a chválíme je, ačkoli to děláme málokdy. Dynamika basů je další věc, která nás příjemně potěšila.

Pošlete článek známému