Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Recenze JBL Quantum 800: Sluchátka pro hráče

TouchIT

15.03.2021

JBL Quantum 800 posouvá funkce modelu Quantum 400 ještě o krok dál a hlavně přináší možnost bezdrátového připojení k počítači přes 2,4 GHz USB adaptér, případně přes Bluetooth 5.0. Připojení přes Bluetooth využijete i v kombinaci s mobilními zařízeními. Součástí balení je také USB kabel a kabel s 3,5 mm jackem, takže máte k dispozici prakticky všechny způsoby připojení.
I v tomto případě je k dispozici software JBL QuantumENGINE s funkcemi ekvalizéru, prostorového zvuku a podsvícení. Světelné efekty jsou pokročilejší, kromě podsvícení loga JBL jsou sluchátka vybavená i vnějším podsvíceným kruhem. S tím souvisí vylepšení designu, Quantum 800 vypadají na pohled více prémiově.

JBL Quantum 800

Výklopný mikrofon nabízí vyhrazené tlačítko na jeho zapnutí a vypnutí, přičemž nechybí ani ovládací prvky na regulaci hlasitosti, resp. nastavení poměru mezi hlasitostí hry a komunikace s ostatními hráči. V případě připojení přes Bluetooth však regulace hlasitosti na sluchátkách nefunguje, takže ji budete regulovat přímo na zařízení. Extra funkcí modelu Quantum 800 je i funkce aktivního odhlučnění zvuku.

Pokud to tedy shrneme, JBL Quantum 800 jsou nejlépe vybavená sluchátka této řady. Přinášejí všechny funkce, které jsme chválili v případě modelu Quantum 400, přičemž přidávají aktivní odhlučnění a možnost bezdrátového připojení. Výdrž baterie dosahuje v případě bezdrátového připojení až 14 hodin.

Pošlete článek známému