infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Recenze JBL T450BT: Sluchátka, ze kterých vás hlava bolet nebude

TouchIT

17.03.2017

Toto jsou sluchátka s přítlake na uši, které vás nebudou tlačit. Zároveň budou pevně držet. Jsou zkonstruovaná tak, abyste je měli na cestování. Mušle se dají sklopit 90° a ve spojovacím mostě i složit. Zabeou díky tomu podstatně méně místa. Balení neobsahuje audiokabel a tento model je vysloveně bezdrátový. Délka hraní na jedno nabití je do 11 hodin, takže to vystačí na běžné používání po dobu několika dní.
Konektor microUSB na nabíjení je na horní straně obvodu mušle. Je to netradiční umístění, ale stále snadno přístupné. Polstrování náušníků je velmi jemné. Pozor je třeba si dát na tenkou koženku, která by se mohla přetrhnout. Naštěstí jde o poměrně pružný materiál.

JBL T450BT

Ovládání je orientované na pravou mušli po jejím obvodu. Klasickou trojici tlačítek na pozastavení hudby / přijetí hovoru a úpravu hlasitosti doplňuje samostatné tlačítko na zapnutí sluchátek.

Sluchátka mají implementovanou technologii PureBass, kterou JBL do svých měničů přidává. Jde tedy o konstrukci měničů. Díky tomu získáte silnější basy i bez toho, aby je bylo třeba zesilovat ekvalizérem. Středy jsou podané velmi dobře, mírnou nevýraznost jsme slyšeli v oblasti výšek z přechodu středních tónů. Nejde o nc, co by nás od tohoto modelu odrazovalo, ale při přímém porovnání je to slyšitelné.

JBL T450BT

Kdo chce, může si tento model koupit o 540 K4 (20 eur) levněji v drátové verzi. Jak už bývá u JBL zvykem, dostupné jsou i viaceré barevné varianty. V tomto případě černá, bílá a modrá.

Hodnocení
+ skládací konstrukce, optimální přítlak na uši, dynamika zvuku a nízkých tónů
– přechod ze středů k výškám

Verdikt
JBL T450BT jsou bezdrátová a nedají se použít s kabelem. Akumulátor však vydrží dost dlouho na to, aby byla tato informace jen fakt, ne nevýhoda. Hrají dobře a mají dynamické basy, ale zároveň mírně zastřenou oblast středů k výškám. Je to detail, se zvukem budete spokojeni.
JBL T450BT

Pošlete článek známému