Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Recenzia JBL Tune 120TWS: Cenový tip na totálne bezdrôtové slúchadlá

TouchIT

30.06.2020

Další skutečně bezdrátová sluchátka, které mají výbornou cenu pouze 99 eur. To je na sluchátka tohoto typu optimální cena a poskytnou všechny podstatné možnosti. Tedy kromě aktivního odhlučnění. V balení máte na výběr ze tří velikostí návleků do ucha, a tak si okolní hluk zčásti odizolujete.
Nabíjecí kolébka má stále nabíjení přes microUSB. Pro nás je to starý typ konektoru, v zásadě to ale není překážkou. Nabíjecí kabel je v balení, kdybyste už takový neměli. Sluchátka nabijete 3krát v dobíjecím pouzdře (kolébce) a na přední straně jsou tři LED diody. Takto budete moci odhadnout zbývající kapacitu kolébky. Celkově tak máte 16 hodin poslechu hudby bez nutnosti nabíjet kolébku.

V uchu drží velmi dobře a vy sami si můžete upravit natočení, jak je chcete mít umístěny. Ovládání je na sluchátkách. Slouží k posunutí hudby, hovory i aktivování digitálního asistenta. Na obou sluchátkách jsou klasické tlačítka.

To je na rozdíl od dotykového ovládání výhodné v tom, že si je nestisknete omylem nebo při korekci nasazení v uchu. Méně příjemné je ale to, že každým stiskem si sluchátka zatlačíte ještě více do ucha. To už mnohým z vás nebude příjemné.

JBL Tune 120TWS

Párování i připojení k smartphonu bylo bez problémů, chválíme i stabilitu připojení bez vypadávání signálu. V případě občasného výpadku nastala rychlá korekce a mohli jsme dále poslouchat hudbu. Situace jako potřeba je vložit do kolébky a znovu je připojit se nám u tohoto modelu nestala.

Zvuk mají velmi dobrý a také zde je technologie zvuku JBL Pure Bass pro zlepšení dynamiky basů. Jsou citelně silnější a zvuk závisí také na utěsnění přes nástavce na sluchátkách, stále však mají potřebnou dynamiku. Nejsou rušivé a máte zároveň rezervu, pokud se sluchátka mírně pohnou v uších.

Jinak drží stabilně, občas je ale bude třeba napravit. To se týká úplně všech sluchátek ze série úplně bezdrátových. Detaily v oblasti středů jsou bohaté, výšky jsou tak akorát, příliš nevystupují do popředí.

Výhody
+ Vyvážený zvuk
+ Silnější basy
+ Vkládání do nabíjecí kolébky
+ Tlačítkové ovládání

Nevýhody
- MicroUSB konektor na nabití kolébky

Verdikt
JBL Tune 120TWS jsou cenovým tipem na totálně bezdrátová sluchátka. Za dobrou cenu získáte výborný zvuk. Aktivní odhlučnění zde není, dodávané nástavce však plní tento úkol téměř dokonale.

Pošlete článek známému