Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Sharlota spojila své jméno s JBL

Peter Samuelis

01.03.2021

Sharlota nebo Shar, jak ji blízcí a fanoušci přezdívají je česká zpěvačka, moderátorka a rapperka. Také je členkou vydavatelství Blakkwood Records. Její bohatá fanouškovská základna k ní přitáhla v roce 2019 i značku JBL. První setkání s JBL však přišlo několik měsíců předtím.
Kariéra
Sharlota má za sebou 3 sólové hudební projekty. V roce 2015 vydala EP s názvem Vdova. První sólové album následovalo hned rok poté. Album Blakkout už vznikl pod taktovkou Blakkwood Records. A v roce 2020 to bylo album s názvem Sextape. V roce 2019 ještě stihla ukázat své moderátorské kvality v pěvecké soutěži The Voice Česko Slovensko, která byla vysílána na TV Nova a TV Markíza.

Sharlota JBL

První kontakty s JBL
Již v roce 2017 probíhala spolupráce mezi JBL a Blakkwood Records, a ta neminula ani Sharlotu. O 2 roky později na festivalu DATART LIFE v Brně vznikla první menší spolupráce mezi Sharlotou a JBL, kdy na JBL výstavním stánku odehrála menší koncert. Nechyběla ani autogramiáda, a to vše za ozvučení JBL technikou.

Sharlota JBL

JBL a Sharlota
Od konce roku 2019 začala Sharlota intenzivně spolupracovat se značkou JBL. V březnu proběhl speciální event Meet & Greet se Sharlotou. 10 VIP vstupů na tento event bylo možné vyhrát na Sharlotiným Instagramu. Byl to unikátní zážitek pro fanynky, které kromě vstupu vyhráli i JBL True Wireless sluchátka. JBL produkty se staly součástí Sharlotina života. Při stěhování do nového příbytku se tam zabydlel soundbar JBL Bar 9.1 s Dolby Atmos. V povinné výbavě na poslech hudby nebchyběli ani sluchátka na uši, ale hlavně True Wireless sluchátka, které jsou v současnosti velkým trendem.

Pošlete článek známému